PepsiCo partnerem lodowiska na Placu Konesera. Jakie atrakcje przygotował producent?

PepsiCo partnerem lodowiska na Placu Konesera. Jakie atrakcje przygotował producent?

Praska Ślizgawka to lodowisko, które pojawi się na ogólnodostępnym Placu Konesera w Warszawie. Tegorocznym partnerem lodowiska jest PepsiCo Polska. Właśnie trwają ostatnie prace związane z montażem "Praskiej Ślizgawki". Od kiedy lodowisko będzie otwarte?

Lodowisko to nieodłączny element scenerii zrewitalizowanej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser podczas tej najchłodniejszej pory roku. Przy Placu Konesera znajduje się także warszawskie biuro PepsiCo Polska, które zdecydowało na zagwarantowanie dodatkowych atrakcji na lodowisku.

Specjalne atrakcje na Praskiej Ślizgawce od PepsiCo

PepsiCo, jako partner lodowiska, będzie zapraszać swoich konsumentów do wspólnego świętowania na Placu Konesera. Jak przyznała Aleksandra Smolarczyk, Junior Brand Manager z PepsiCo Polska, "jako zespół Pepsi chcielibyśmy pokazać, że świętować można po swojemu". Co przygotował producent?

 3 i 4 grudnia PepsiCo zaprasza odwiedzających Konesera do strefy "Świątecznej Pocztówki Pepsi", gdzie każdy będzie mógł przesłać swoim bliskim świąteczne życzenia

Natomiast od 16 grudnia do "Praskiej Ślizgawki" dołączy "Świąteczna Miejscówka Pepsi", która w Koneserze otwarta będzie z przerwą świąteczną do 31 grudnia.

Kiedy czynne jest lodowisko na Placu Konesera?

Lodowisko na Placu Konesera rozpoczyna działalność już w czwartek 1 grudnia br. Od tego dnia do dyspozycji łyżwiarzy będzie tafla o powierzchni niemal 250 mkw. 

Lodowisko będzie otwarte codziennie w godzinach 8.45-22.00 (pierwsze wejście w ciągu dnia od poniedziałku do piątku przeznaczone jest dla grup szkolnych).

Jedna sesja trwa 75 minut, a po każdej z nich planowana jest 15-minutowa przerwa.

Ile kosztuje bilet na lodowisko na Placu Konesera?

Wstęp na lodowisko kosztuje 7 zł za 75 minut. Tyle samo będzie trzeba też zapłacić za wypożyczenie łyżew.

Specjalna oferta czeka jednak na klientów Centrum Praskiego Koneser. Okazując paragon za zakupy o wartości minimum 20 złotych z bieżącego dnia, klienci będą mogli skorzystać zarówno z lodowiska, jak i wypożyczalni łyżew bezpłatnie (jeden paragon uprawnia jedną osobę do wejścia za darmo).

Dodatkowo, w dni powszednie (w godz. 10.15-14.30) dzieci do 10 roku życia, pod opieką osoby dorosłej, również wejdą na "Praską Ślizgawkę" bezpłatnie.

Oferowana będzie też usługa ostrzenia łyżew (10 zł), a także możliwość wypożyczenia chodzika (10 zł/30 min). 


Foto: mat. prasowe

 

 

Reklama