Zmiany w zarządzie właściciela Top Marketu. Piotr Suchocki na czele Polskiej Grupy Supermarketów

Zmiany w zarządzie właściciela Top Marketu. Piotr Suchocki na czele Polskiej Grupy Supermarketów

Zbigniew Wysocki zrezygnował z funkcji prezesa Polskiej Grupy Supermarketów, właściciela marki Top Market. Na stanowisku tym zastąpi go Piotr Suchocki. 

Zmiany w zarządzie Polskiej Grupy Supermarketów

Polska Grupa Supermarketów będzie zarządzana przez Piotra Suchockiego, członka zarządu, pełniącego tą funkcję od lutego 2022. Zastąpił on na stanowisku Zbigniewa Wysockiego, który rozstał się z firmą w połowie listopada.

Decyzja o odejściu ze stanowiska byłego prezesa podyktowana była względami osobistymi. O przekazaniu obowiązków Piotrowi Suchockiemu zadecydowała Rada Nadzorcza Spółki. 

Piotr Suchocki na czele PGS

Wybór Piotra Suchockiego związany jest z nowymi wyzwaniami stojącymi przed Polską Grupą Supermarketów w zmieniających się realiach rynkowych. Piotr Suchocki jest związany z PGS, właścicielem marki Top Market, od stycznia 2021 roku, kiedy objął stanowisko dyrektora operacyjnego. Od lutego 2022 roku wszedł do zarządu firmy i brał czynny udział w zarządzaniu Spółką.

Zmiana w składzie zarządu sieci nie wpłynie na zmiany strategii. Naszym priorytetem nadal jest zacieśnianie współpracy z partnerami, optymalizacja łańcucha dostaw i budowa oferty asortymentowej dostosowanej do potrzeb naszych placówek handlowych i oczekiwań konsumentów.

Piotr Suchocki z Polskiej Grupy Supermarketów

Nowy prezes Polskiej Grupy Supermarketów jest związany z polskim rynkiem FMCG od przeszło 20 lat.


Foto: Piotr Suchocki z Polskiej Grupy Supermarketów (mat. prasowe)

Reklama