Kaufland realizuje plan otwarć marketów. Sieć powiększyła się właśnie o kolejną placówkę

Kaufland realizuje plan otwarć marketów. Sieć powiększyła się właśnie o kolejną placówkę

Sieć Kaufland funkcjonuje na polskim rynku już od ponad dwóch dekad, a liczba sklepów pod jej szyldem właśnie przekroczyła 237 placówek.

Strategia należącej do Grupy Schwarz sieci Kaufland zakłada otwarcie średnio 10 sklepów rocznie. Detalista dążąc do założeń kończy listopad z kolejną placówką pod swoim szyldem. 

Nowy market Kaufland w Rzeszowie

Najnowszy sklep sieci Kaufland to market zlokalizowany w Rzeszowie przy al. Rejtana. Oficjalne otwarcie nastąpi już w czwartej 24 listopada. Rzeszowski market będzie drugą placówką sieci w mieście oraz 238 sklepem Kaufland na mapie Polski.

Nowy market posiada przestronną powierzchnię wynoszącą ponad 6000 mkw. Dla zmotoryzowanych osób przygotowano parking z ponad 200 miejscami postojowymi. Klienci nowego sklepu będą mogli skorzystać z szerokiej oferty obejmującej ponad 16 000 artykułów spożywczych, drogeryjnych i przemysłowych.

Specjalne rozwiązania dla mieszkańców Rzeszowa

Wyselekcjonowana i starannie skomponowana oferta serów, wędlin, przekąsek oraz wyrobów garmażeryjnych będzie dostępna przy ladzie obsługowej, gdzie klienci będą mogli liczyć na fachową poradę personelu. Specjalnie z myślą o osobach ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi w sklepie przygotowano Strefę Świadomego Odżywiania, w której można znaleźć produkty z niską zawartością cukru, produkty bezglutenowe, a także coraz bardziej popularne artykuły roślinne.

W markecie znajduje się również wędzarnia, która z pewnością ucieszy miłośników aromatycznych wędlin wędzonych na miejscu. Asortyment sklepu Kaufland obejmuje także szeroką ofertę artykułów marek własnych, w tym produkty sprawdzone jakości w atrakcyjnej cenie marki K-Classic, wyroby delikatesowe K-Favourites, ekologiczne K-Bio, żywność roślinną K-take it veggie oraz produkty charakterystyczne dla tradycyjnej kuchni polskiej marki K-Stąd Takie Dobre!. Poza produktami spożywczymi dostępny będzie także szeroki wybór artykułów higienicznych, kosmetyków czy artykułów gospodarstwa domowego.

Nowootwarty sklep Kaufland w Rzeszowie jest 238 placówką sieci w Polsce (mat. prasowe)

W placówce zastosowano wiele udogodnień, które zapewnią klientom komfort podczas zakupów. Osoby preferujące płatności bezgotówkowe będą mogły korzystać z kas samoobsługowych. W markecie do dyspozycji kupujących oddano również szafki depozytowe, toalety oraz specjalne pomieszczenie dla rodziców z dzieckiem.

W sklepie zamontowano także nowoczesne panele cyfrowe, na których będzie można sprawdzić ceny produktów, a przy ladzie obsługowej zapoznać się również ze składem produktów oferowanych na wagę. Kaufland wspiera ponowne wykorzystanie opakowań, dlatego w automacie, który zainstalowano w nowym sklepie, klienci mogą zwracać kaucjonowane szklane butelki, a w zamian otrzymać m.in. bon na zakupy w sklepach sieci.

Wydarzenie specjalne z okazji otwarcia sklepu Kaufland

Z okazji otwarcia sklepu dla klientów przygotowano wiele atrakcji, w tym szeroką ofertę promocyjną oraz konkurs z nagrodami – Koło Szczęścia, w którym do wygrania będą produkty spożywcze marek własnych Kaufland oraz bony na zakupy. W zabawie można wziąć udział od czwartku 24 listopada do soboty 26 listopada w godz. 10-18, okazując paragon za zakupy o wartości minimum 100 zł.

Dodatkowo dla odwiedzających nowy sklep przygotowano poczęstunek oraz upominki – róże, balony oraz żetony do wózków. W dniach 24-30 listopada konsumenci będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej, w tym 30 proc. zniżki na produkty z wędzarni.


Foto: mat. prasowe

Reklama