Lidl startuje z Wielką Świąteczną Loterią. W ciągu 40 dni może wygrać aż 640 klientów

Lidl startuje z Wielką Świąteczną Loterią. W ciągu 40 dni może wygrać aż 640 klientów

​Łączna wartość nagród, które klienci sieci sklepów Lidl mogą wygrać w ramach najnowszej Świątecznej Loterii to ponad 1,2 mln zł. Może wziąć w niej udział każdy, kto dokona zakupu za minimum 99 zł.

Do kiedy obowiązuje Wielka Świąteczna Loteria Lidla?

Od poniedziałku 14 listopada, klienci sklepów mogą wziąć udział w "Wielkiej Świątecznej Loterii Lidla", w której codziennie od 6:00 do 21:59 w każdej godzinie można wygrać karty podarunkowe o łącznej wartości 2 000 zł.

W ciągu 40 dni w loterii może wygrać aż 640 klientów sklepów Lidl Polska, zdobywając karty podarunkowe na zakupy w sklepach stacjonarnych o łącznej wartości 1 280 000 zł. W loterii mogą wziąć udział osoby, które dokonały zakupów za min. 99 zł od 14 listopada do 23 grudnia br.

Lidl wzywa do pomocy świętego Mikołaja

Święta to magiczny czas. W te kilka wyjątkowych dni roku staramy się sprawić radość najbliższym i na moment odłożyć na bok zmartwienia. Wymarzone prezenty, dwanaście potraw, spotkania z rodziną i przyjaciółmi, a także wyjazdy – wszystkie one wiążą się jednak z wydatkami.

Aby mimo rosnącej inflacji i rachunków, polskie rodziny mogły cieszyć się pięknem świąt, Lidl Polska wezwał do pomocy Świętego Mikołaja. Przy jego wsparciu powstała wyjątkowa akcja – "Wielka Świąteczna Loteria Lidla" – w ramach której od 14 listopada do 23 grudnia br. (przez 40 dni, w tym 2 niedziele handlowe), do wygrania w przedziale czasowym od 6:00 do 21:59 co godzinę są karty podarunkowe o  łącznej wartości 2 000 zł. To aż 640 kart podarunkowych w ciągu całego czasu trwania akcji o łącznej wartości 1 280 000 zł.

Jak wziąć udział w loterii Lidla?

Jak wziąć udział w akcji i zdobyć świąteczny prezent od Lidl Polska i niebieskiego Mikołaja? Zasady są proste. Należy zrobić zakupy za min. 99 zł w sklepach sieci Lidl Polska w terminie od 14 listopada do 23 grudnia, pamiętając, że do wartości promocyjnych zakupów nie mogą wliczać się produkty wyłączone wskazane w regulaminie. Konieczne jest zachowanie oryginału dowodu zakupu, a następnie zarejestrowanie paragonu na stronie: www.swiatecznaloterialidla.pl.

Szczęśliwcy o wygranej dowiedzą się od razu po wysłaniu zgłoszenia oraz otrzymają do wypełnienia formularz, do którego należy dołączyć zdjęcie lub skan wygranego paragonu. Po pozytywnej weryfikacji przekazanych danych, w odpowiedzi na podany adres mailowy, zostanie wysłana nagroda w postaci elektronicznych kart podarunkowych o łącznej wartości 2 000 zł. Nagrody można wykorzystać na zakupy w sklepach stacjonarnych Lidl Polska do 28 lutego 2023 r.


Foto: wiadomoscispozywcze.pl

Reklama