MediaMarkt modernizuje kolejne sklepy. Są dostosowane do światowych trendów

MediaMarkt modernizuje kolejne sklepy. Są dostosowane do światowych trendów

MediaMarkt dostosowuje swoje markety do aktualnych światowych trendów oraz potrzeb współczesnych użytkowników sprzętów i gadżetów elektronicznych. Sieć modernizuje kolejne placówki.

Otwarcie w nowej formie świętują 17 listopada cztery kolejne sklepy sieci – w Kielcach, Nowym Sączu, Radomiu i Rzeszowie. Wydarzeniom towarzyszą oferty promocyjne.

Modernizacja sklepów MediaMarkt

Od początku roku MediaMarkt przebudował już kilkanaście sklepów, a 17 listopada br. otwarcie w nowej formie świętują kolejne cztery markety. Ponowne otwarcia punktów obywają się pod hasłem "Zmieliliśmy się dla Ciebie" i są dla klientów doskonałą okazją, żeby zaopatrzyć się w wymarzone sprzęty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Chcemy zapewnić użytkownikom nowych technologii najlepsze doświadczenia zakupowe we wszystkich kanałach sprzedaży, w każdym punkcie kontaktu z naszą marką. Sklepy stacjonarne są bardzo ważnym filarem naszego biznesu i konsekwentnie inwestujemy w ich rozwój.

Andrzej Jackiewicz, prezes zarządu MediaMarktSaturn Polska

Nowoczesna aranżacja powierzchni sprzedaży i prezentacja produktów zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów nowych technologii – łatwo zapoznają się z bogatą ofertą urządzeń i porównają ich funkcje. W sklepie znajdziemy szeroki wybór elektroniki do domu i biura, urządzeń mobilnych oraz akcesoriów i gadżetów w konkurencyjnych cenach. Z pewnością pomoże to w wyborze sprzętu odpowiadającego realnym potrzebom kupujących. Zaletą sklepów sieci jest również profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo oraz bogata oferta usług dodatkowych.

Współczesny konsument myśli i działa wielokanałowo – poszukuje najlepszej oferty, kupuje i odbiera produkt w miejscu i w sposób, który w danym momencie jest dla niego najbardziej optymalny. Nowa przestrzeń handlowa i forma prezentacji to odpowiedź na ewolucję potrzeb konsumenckich.

Andrzej Jackiewicz

Usługi dla każdego

Kompleksowa oferta sklepu obejmuje także usługi takie jak: dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej czy dodatkowe ubezpieczenie sprzętu. Kupując roczną ochronę antywirusową McAfee, zapewnimy ochronę nieograniczonej liczbie urządzeń – zarówno telefonów, tabletów, jak i komputerów.

MediaMarkt wspiera swoich klientów w prowadzeniu zrównoważonego stylu życia oferując także szereg usług, które pozwalają oszczędzać zasoby naturalne. Wśród usług zrównoważonych znajdziemy m.in. wynajem długoterminowy smartfonów "RentMe", naprawy pogwarancyjne czy zabezpieczenie ekranu urządzeń mobilnych folią ochronną. W sklepie można oddać również stare urządzenia, zgodne z asortymentem sklepu, nawet jeśli nie kupiliśmy nowych produktów. Elektroodpady te są następnie przekazywane do odpowiednich zakładów utylizacji.

Program lojalnościowy Klub MediaMarkt

Warto zapisać się do Klubu MediaMarkt. Jest to program lojalnościowy, który zapewnia klubowiczom liczne korzyści. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w sklepie, aby otrzymać powitalny kupon rabatowy i zbierać punkty za zakupy, które następnie wymienimy na kupony na kolejne zakupy.

Transakcje z użyciem karty Klubu są rejestrowane na koncie kupującego i nie trzeba zachowywać na przyszłość paragonów, co ułatwia proces zwrotu lub ewentualnej reklamacji. Klubowicze jako pierwsi otrzymują też informacje o promocjach.

 

Reklama