Biedronka ruszyła z Black Week w sklepie online. Liczba zamówień wzrosła 17-krotnie

Biedronka ruszyła z Black Week w sklepie online. Liczba zamówień wzrosła 17-krotnie

Biedronka jako jedna z pierwszych sieci handlowych ogłasza początek tegorocznych promocji związanych z Black Friday. W sklepie online Biedronki promocje trwają już od poniedziałku 14 listopada. Tylko tego jednego dnia liczba zamówień wzrosła 17-krotnie.

Black Week w sklepie online Biedronki

Biedronka ogłasza początek Święta Zakupów w internetowym sklepie Biedronka Home a klienci masowo korzystają z wyjątkowych ofert. Ponad 500 produktów jest dostępnych w obniżonych cenach i z dostawą gratis. Superceny to jednak nie wszystko – za zakupy warte min. 200 zł klienci otrzymają specjalne kody rabatowe na łączną kwotę 60 zł.

Tylko w poniedziałek 14 listopada liczba zamówień składanych w sklepie online Biedronki wzrosła 17-krotnie w porównaniu do tradycyjnego poniedziałku. Skąd takie duże zainteresowanie? Biedronka po raz pierwszy zaoferowała klientom swojego sklepu internetowego Biedronka Home specjalną ofertę, właśnie z okazji Black Week.

Na co dzień internetowy sklep Biedronka Home jest pełen okazji, a w ramach Black Week przygotowaliśmy ich jeszcze więcej, by nasi klienci mogli sprezentować sobie lub bliskim najlepsze produkty elektroniczne, akcesoria kuchenne czy tekstylia. Biedronka Home pozwala na wygodne i komfortowe zakupy przez Internet, z dostawą bezpośrednio pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu. Cieszymy się, że nasz sklep został już odwiedzony przez klientów ponad 4 miliony razy.

Jarosław Stefańczyk, dyrektor kategorii E-commerce Non-Food w Biedronce

Do kiedy obowiązuje Black Week w Biedronce?

Skorzystać z promocyjnych cen i darmowej dostawy można jeszcze do niedzieli, 20 listopada br. W ramach akcji Biedronka Home Black Week klienci mogą wybierać spośród ponad 500 przecenionych produktów z asortymentu internetowego sklepu Biedronka Home, dostępnych do wyczerpania zapasów.

Kupujący mogą spodziewać się rabatów aż do 50% na produkty z takich kategorii, jak Elektronika i małe AGD, Warsztat, Kuchnia, Wyposażenie Domu, Odzież, Zabawki, Sport i Akcesoria dla zwierząt. Dodatkowo za zakupy opiewające na kwotę minimum 200 zł otrzymają specjalne kody rabatowe na łączną kwotę aż 60 zł.

Które produkty można kupić taniej na Black Friday 2022 w Biedronce?

Oto niektóre z hitów Black Week w sklepie internetowym Biedronka Home wśród najpopularniejszych kategorii produktowych, czyli Elektroniki i małego AGD oraz Kuchni i Warsztatu:  

  • Frytkownica beztłuszczowa Hoffen – w cenie 199 zł (50 zł taniej) 
  • Odkurzacz piorący Niteo – w cenie 339 zł (160 zł taniej) 
  • Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 20V Niteo – w cenie 139 zł (60 zł taniej). 

Foto: mat. prasowe