Lidl zachęca Polaków do oszczędzania energii i wprowadza specjalną promocję

Lidl zachęca Polaków do oszczędzania energii i&nbspwprowadza specjalną promocję

Chcąc pomóc klientom w utrzymaniu rachunków w ryzach, Lidl Polska wprowadza specjalną promocję. W ramach limitowanej czasowo akcji konsumenci będą mogli kupić żarówki LED w ofercie "2+1 za grosz".

Do niedawna ekologiczne rozwiązania kojarzyły się niemal wyłącznie z troską o środowisko. Obecne realia – rosnąca inflacja oraz ceny gazu i energii – wymuszają jednak zmianę myślenia. Z takiego założenia wychodzi sieć sklepów Lidl, która zachęca Polaków do oszczędzania poprzez technologię LED żarówek.

Promocja na żarówki LED w Lidlu

Choć eko-rozwiązania opłaca się stosować, mając na uwadze środowisko naturalne, to też dobry sposób na oszczędność energii oraz niższe rachunki za prąd. Redukcję zużycia energii w mieszkaniach warto rozpocząć od wymiany żarówek na te typu LED – zaznacza w komunikacie Lidl Polska.

W związku z tym dyskonter wprowadza specjalną promocję na żarówki LED, które charakteryzują się niewielkim zapotrzebowaniem na energię elektryczną, co przekłada się na niższe koszty utrzymania gospodarstwa domowego. W ramach akcji klienci będą mogli kupić żarówki w ramach oferty 2+1 za grosz. 

W ramach najnowszej promocji na żarówki, Lidl chce zachęcić Polaków do oszczędzania energii (mat. prasowe)

Kiedy obowiązuje promocja na żarówki w Lidlu?

Specjalna promocja jest ograniczona czasowo. Oferta 2+1 za grosz obowiązuje jedynie od poniedziałku 7 listopada do środy 9 listopada lub do momentu wyczerpania zapasów. Można z niej skorzystać we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl.


Foto: mat. prasowe

Reklama