KFC wprowadza nowości do oferty. Główną rolę gra w nich sos Kentucky Gold

KFC wprowadza nowości do oferty. Główną rolę gra w nich sos Kentucky Gold

Kentucky Gold to najchętniej wybierany w KFC dodatek do kurczaka. Z uwagi na jego popularność, KFC przygotowało specjalną ofertę. W menu sieci pojawiła się limitowana edycja kultowych pozycji z menu KFC, gdzie kurczak w sosie Kentucky Gold gra główną rolę.

Sos Kentucky Gold w KFC

Kultowy sos Kentucky Gold powstał w Polsce i od samego początku obecności KFC w naszym kraju zdobył serca najbardziej wymagających smakoszy. Stworzony na bazie wędzonego sosu BBQ z dodatkiem miodu i musztardy, w pięknym złotym kolorze, doskonale pasuje nie tylko do soczystego kurczaka w chrupiącej panierce, ale też do frytek, krążków cebulowych czy chrupiącej nowości veggetsów.  

Limitowana oferta w KFC: Kentucky Gold Grander, Twister i Zinger

25 października, we wszystkich restauracjach KFC w Polsce pojawiła się limitowana edycja dań, które w autorski sposób łączą ikoniczny złoty sos Kentucky Gold ze smakiem kultowego kurczaka w chrupiącej panierce. Znajdziemy tam:

  • Kentucky Gold Grander,
  • Kentucky Gold Zinger,
  • Kentucky Gold Twister,
  • Kentucky Gold Wrapper,
  • Kentucky Gold Quritto. 

Wszystkie pozycje można również zamówić w zestawach, big boxach oraz jako dodatki do dowolnego Kubełka KFC.

Do kiedy w ofercie KFC będzie limitowana oferta Kentucky Gold?

Kentucky Gold to według fanów KFC złoto na podium wśród sosów. Dlatego też w najnowszym spocie reklamowym, który promuje linię KFC Kentucky Gold właśnie ono, zaraz za tytułowym bohaterem, gra wiodącą rolę.

Oferta obejmująca klasyczne dania z kultowym sosem będzie dostępna na miejscu i w dostawie tylko do 28 listopada.


Foto: mat. prasowe

Reklama