Złota Innowacja Retail 2022 dla agregatu inwerterowego MULTICOOL+ od IGLOO

Złota Innowacja Retail 2022 dla agregatu inwerterowego MULTICOOL+ od IGLOO

Podczas Innovation Day 2022 poznaliśmy najbardziej nowatorskie rozwiązania, które uatrakcyjniły rynek spożywczy i zrewolucjonizowały podejście do zakupów. Jedną ze Specjalnych Nagród Kolegium Redakcyjnego "Złotą Innowację Retail 2022" otrzymał agregat inwerterowy MULTICOOL+ od IGLOO.

Złota Innowacja Retail 2022 dla IGLOO

Agregat inwerterowy MULTICOOL+ to innowacja w sektorze urządzeń chłodniczych, która gwarantuje nawet 40% oszczędności kosztów energii elektrycznej w sklepie, dzięki zastosowanym technologiom firmy IGLOO.

Wydajniejsze, bardziej przyjazne środowisku urządzenia – to kierunek przyszłości. Dodatkowo – w dobie rosnących cen energii elektrycznej, takie rozwiązanie jest praktycznie niezbędne w każdym sklepie.

Innovation Day 2022

"Złote Innowacje FMCG & Retail" to cykliczny konkurs miesięcznika Hurt & Detal. Każdego roku wyłaniane są w nim produkty i usługi, które pojawiając się na rynku wyróżniły się wyjątkowym stopniem innowacyjności. 

W konkursie, oprócz nagród konsumenckich, w sposób szczególny podkreślono także innowacyjne rozwiązania retail, które w ostatnim roku wpłynęły na rozwój handlu.


Foto: mat. redakcji

Reklama