Marka Tyskie otwiera Strefę Kibica Sports Bar w PGE Narodowym

Marka Tyskie otwiera Strefę Kibica Sports Bar w PGE Narodowym

Producent piwa Tyskie razem z PGE Narodowym i ZPR otwierają bar sportowy. Głównym założeniem było stworzenie wspólnej przestrzeni dla kibiców, sportowców i entuzjastów różnych dyscyplin sportowych. 

Strefa Kibica Sports Bar znajduje się na terenie PGE Narodowy. Wystrój lokalu będzie nawiązywać do wydarzeń sportowych, a bogate menu ma zachęcać do łączenia wspólnego spędzania czasu z konsumpcją i kibicowaniem. Jak komentuje Wojciech Szerszeń, Junior Brand Manager Tyskie, misja tego miejsca zgodna z hasłem marki Tyskie "Przejdźmy na Ty".

Strefa Kibica Sports Bar w Warszawie

W Strefie Kibica będą transmitowane wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe: mecze reprezentacji Polski, rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA, turnieje wielkoszlemowe, EuroBasket i Euroliga w siatkówce. Punktem obowiązkowym są oczywiście zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze. Szczegółowy plan transmisji będzie ustalany z dwutygodniowym wyprzedzeniem. 

PGE Narodowy jest domem polskiej reprezentacji, w którym padają rekordy świata, a emocje sportowców przeplatają się z radością i łzami kibiców. Bardzo cieszę się z faktu, że największy stadion w Polsce – tak mocno przesiąknięty sportowymi emocjami – stanie się także strefą, w której kibice będą mogli spotykać się i oglądać transmisje na żywo z najważniejszych zmagań sportowych. Drugiego takiego miejsca po prostu nie ma.

Włodzimierz Dola, prezes PL.2012+, operatora PGE Narodowego

Wystrój lokalu będzie nawiązywać do wydarzeń sportowych, a bogate menu ma zachęcać do łączenia wspólnego spędzania czasu z konsumpcją i kibicowaniem. W menu znajdą się dania typu fast food oraz specjalne przekąski dopasowane do gatunku piwa i wspólnego kibicowania. Oferta napojów zaspokoi każde pragnienie. W karcie znajdą się m.in. lane piwo Tyskie Gronie i butelkowe Tyskie 0,0%. 

Kiedy otwarcie Strefy Kibica? Gdzie jest Sports Bar?

Wielkie otwarcie Strefy Kibica Sports Bar odbędzie się 5 listopada w godz. 18:00 - 23:00. Podczas oficjalnego otwarcia, oprócz możliwości obejrzenia transmisji meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet Polska – Niemcy, będzie szereg dodatkowych atrakcji m.in. zwiedzanie PGE Narodowego, rozgrywki FIFA 23 z byłymi piłkarzami, konkursy, niespodzianki i degustacje.

Wśród zaproszonych gwiazd świata sportu są między innymi: Marcin Żewłakow, Michał Żewłakow, Piotr Świerczewski i Tomasz Kłos. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. 

Strefa Kibica Sports Bar znajduje się na terenie PGE Narodowy - wejście bramą nr 1 - główne wejście od strony Ronda Waszyngtona. 


Foto: mat. prasowe

Reklama