MAKRO zawarło długoterminową umowę z Arval Service. Firma rozwija flotę

MAKRO zawarło długoterminową umowę z&nbspArval Service. Firma rozwija flotę

MAKRO Polska, lider sprzedaży hurtowej produktów FMCG i Arval Service Lease Polska z Grupy BNP Paribas, lider rynku wynajmu długoterminowego i zrównoważonej mobilności, zawarły kolejną długoterminową umowę najmu aut marki Toyota. W tym roku do MAKRO zostanie wydanych łącznie 120 nowych samochodów marki Toyota.

Od początku współpracy obu firm Arval dostarczył do MAKRO już ponad 445 aut. W tym roku, w ramach nowej umowy, flota sieci hurtowni zostanie uzupełniona o 120 pojazdów marki Toyota, z czego część nowych aut zastąpi obecne kontrakty. MAKRO wybrało model Yaris z silnikiem benzynowym.

Kolejna umowa współpracy z MAKRO to dla nas powód do radości i satysfakcji. Cieszymy się, że nasza oferta nieprzerwanie spełnia oczekiwania klienta, dla którego mobilność pracowników jest priorytetem. Z kolei dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów oraz dostarczanie im nowoczesnych rozwiązań mobilnych skrojonych na potrzeby ich biznesów.

Maciej Wieczorkowski, Business Manager Arval Service Lease Polska

Umowa najmu samochodów została zawarta na okres 36 miesięcy. Firmy współpracują w tym zakresie nieprzerwanie od 2016 roku.


Foto: mat. prasowe

Reklama