E.Wedel ze świąteczną ofertą. Co znajdziemy w limitowanym portfolio producenta?

E.Wedel ze świąteczną ofertą. Co znajdziemy w&nbsplimitowanym portfolio producenta?

Okres świąt Bożego Narodzenia od zawsze kojarzy się ze słodkimi podarunkami. Nic więc dziwnego, że producenci przygotowują się do tego czasu dużo wcześniej. 

Tegoroczna wedlowska oferta to nie tylko uwielbiane, klasyczne produkty, ale także atrakcyjne nowości pełne świątecznych smaków i dodatków. Warto podkreślić, że opakowania czekoladowych słodkości zdobione są eleganckimi, bożonarodzeniowymi motywami, które ucieszą oko nawet tych najbardziej wymagających.  

Świąteczne słodkości od E.Wedel

Limitowane, świąteczne portfolio E.Wedel pełne jest nowości. Jedną z nich stanowi Pralina Orzech Laskowy, łącząca oryginalną wedlowską czekoladę mleczną oraz pyszne nadzienie, w którym w całości zatopiono orzech laskowy. Dzięki eleganckiemu opakowaniu ze świątecznym motywem, produkt będzie doskonałą propozycją na prezent dla bliskich nam osób.

Z kolei dla wielbicieli nadziewanych tabliczek przygotowano dwie nowe czekolady z dodatkiem kruchych herbatników: Korzenną oraz Orange Mocha. Pierwsza z nich została wypełniona masą o smaku o korzennym, zaś druga nadzieniem pomarańczowo – kawowym.

Mieszanka Wedlowska, Torcik Wedlowski i Ptasie Mleczko® w świątecznych opakowaniach

Marka E.Wedel w swojej ofercie posiada uwielbiane przez konsumentów klasyki, które od lat pojawiają się w naszych domach w czasie świąt. Mowa m.in.: o Mieszance Wedlowskiej – czyli kultowych cukierkach w pięciu smakach, zapakowanych w świąteczną puszkę – kulę.

Innym, ale także cenionym produktem pod kątem gwiazdkowego prezentu jest Torcik Wedlowski, który z okazji świąt otrzymał wyjątkową dekorację wykonaną z białej czekolady.

Specjalnie na ten wyjątkowy czas, pianki Ptasie Mleczko® otrzymały dedykowane opakowania ze świątecznym zdobieniem, dzięki czemu idealnie sprawdzą się jako prezent. W tegorocznej ofercie świątecznej te delikatne i lekkie pianki dostępne będą w smaku piernikowym, który niewątpliwie kojarzy się z bożonarodzeniowym okresem. W ofercie nie zabrakło także klasycznych smaków: waniliowego, śmietankowego oraz waniliowo-czekoladowego.

Producent przygotował znane Ptasie Mleczko® w świątecznych opakowaniach.
Foto: mat. redakcji

Słodkie zestawy z nausznikami dla dzieci

Z myślą o najmłodszych, marka E.Wedel przygotowała atrakcyjne nowości. Należą do nich m.in.: wyjątkowy Zestaw słodyczy z nausznikami, zawierający dwie czekolady z edycji bożonarodzeniowej: Szyszka i Chrrrup! oraz dwie Czekotubki – jedną o smaku czekoladowym, drugą – mlecznym.

Trójwymiarowy kalendarz adwentowy

Dopełnieniem tej propozycji są nauszniki z motywem pingwinka lub renifera, które doskonale odnajdą się w czasie zimowej aury. Po raz pierwszy w ofercie dostępny będzie także trójwymiarowy Kalendarz adwentowy w kształcie świątecznego domku. Duże opakowanie zdobi kolorowa grafika z Bałwankiem, Pingwinkiem i Reniferem, którzy są bohaterami zimowego motywu E.Wedel.

Produkt zawiera 24 okienka, w których umieszczono pralinki w świątecznych kształtach: bałwanka, renifera, Mikołaja, gwiazdki, choinki oraz prezentu. Występują one pysznych smakach: mlecznym, orzechowym, mleczno-karmelowym oraz mleczno-truskawkowym. Wyczekiwanie na nadejście świąt z tak wyjątkowym kalendarzem sprawi frajdę zarówno młodszym, jak i starszym konsumentom.  

Wśród świątecznych nowości od E.Wedel znajdziemy nowe smaki znanych słodkości oraz zupełne nowości, w tym zestawy dla dzieci.
Foto: mat. redakcji

W portfolio nie mogło zabraknąć także Czekolady Mleczna i Karmelowa, którą młodzi konsumenci byli zachwyceni w poprzednich latach. Tabliczka łączy dwie znakomite czekolady – mleczną i białą karmelową, które w takim zestawieniu gwarantują niepowtarzalny smak. Propozycja dostępna jest w oryginalnym, świątecznym opakowaniu z okienkiem, przez które widać karmelowe renifery.


Foto: mat. prasowe

Reklama