Muszkieterowie unowocześniają sklepy. Pojawią się kasy samoobsługowe i system lojalnościowy

Muszkieterowie unowocześniają sklepy. Pojawią się kasy samoobsługowe i system lojalnościowy

Grupa Muszkieterów kontynuuje transformację obu swoich szyldów. Zarówno w sklepach Bricomarché, jak i Intermarché trwa wdrożenie nowego systemu kasowego. Jednocześnie rozpoczyna się pilotaż kas samoobsługowych.

Pierwsza pilotażowa instalacja nowego programu kasowego odbyła się 16 maja br. w sklepie Bricomarché w Strzegomiu, a obecnie w nowym systemie działa już ponad 190 sklepów. Zakończenie prac jest planowane na początek 2023 rok, a kolejnym krokiem będzie montaż kas samoobsługowych oraz wdrożenie systemu lojalnościowego.

Kasy samoobsługowe w sklepach Intermarché i Bricomarché

Dla Grupy Muszkieterów kasy samoobsługowe uzupełnią zakres rozwiązań biznesowych udostępnionych właścicielom sklepów i będą miały formę dostosowaną do specyfiki danego szyldu.

W przypadku Intermarché kasy będą wyposażone w skanerowagę, dodatkowy skaner ręczny oraz wagę kontrolną. Dla Bricomarché urządzenia będą dostępne w dwóch wersjach – na słupku bądź montowane na meblu. Będą posiadały dwa skanery dla lepszej obsługi towarów o dużych gabarytach.

Naszym celem jest wprowadzanie najlepszych rozwiązań, nie tylko przynoszących korzyści naszym klientom, ale również ułatwiających pracę personelu naszych sklepów. Dlatego wdrażamy nowy system kasowy, z którym powiązane zostaną kasy samoobsługowe. To kolejny krok w kierunku unowocześnienia supermarketów obydwu szyldów Grupy i mamy nadzieję, że klienci go docenią. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na ich potrzeby.

Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów

Foto: mat. prasowe