Biedronka przed uroczystością Wszystkich Świętych. Godziny otwarcia, specjalna oferta

Biedronka przed uroczystością Wszystkich Świętych. Godziny otwarcia, specjalna oferta

​Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzona 1 listopada to także dzień, w którym zdecydowana większość sklepów spożywczych jest nieczynna. Jednocześnie wiele sieci handlowych wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów w dniach poprzedzających to święto. Jak przed Wszystkimi Świątymi będzie funkcjonowała Biedronka?

Godziny otwarcia Biedronki na Wszystkich Świętych

W poprzedzającą święto niedzielę niehandlową 30 października wszystkie sklepy Biedronka będą zamknięte. Dyskonter zachęca zatem do zaopatrzenia się w najpotrzebniejsze produkty w dni poprzedzające 1 listopada.

Spośród 3300 sklepów, ponad 1800 będzie otwarte do godziny 23 lub dłużej. Pozostałe placówki będą działały do godziny 22.

Czy 1 listopada sklepy będą czynne?

Ostatnim dniem, w którym zrobimy zakupy w Biedronce będzie poniedziałek 31 października. Podobnie jak w dniach poprzedzających święto, także 31 października 1800 sklepów Biedronka będzie czynnych do godziny 23 lub dłużej. W pozostałych zakupy zrobimy do godziny 22.

Warto dobrze zaplanować zakupy, ponieważ we wtorek 1 listopada sklepy Biedronka będą zamknięte. Wyjątkiem są natomiast placówki dyskontera zlokalizowane na dworcach kolejowych i autobusowych.

Promocja na znicze w Biedronce

Dodatkowo, sieć Biedronka przygotowała specjalną ofertę zniczy i artykułów nagrobnych w atrakcyjnych cenach. Od czwartku, 27 października do soboty, 29 października obowiązywać będzie promocja na znicze 5+2 gratis.

Przy zakupie 7 produktów na jednym paragonie z kategorii znicze z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka klient otrzyma rabat o wartości 2 najtańszych produktów. Wszystkie znicze można mieszać dowolnie. W promocji nie biorą udziału wkłady do zniczy.


Foto: mat. prasowe

Reklama