Aleksandra Rowińska nowym specjalistą w wedlowskim dziale personalnym

Aleksandra Rowińska nowym specjalistą w wedlowskim dziale personalnym

Dział personalny w Wedlu powiększył się o nową osobę. Wraz z początkiem września br. do zespołu dołączyła Aleksandra Rowińska, która będzie odpowiedzialna za obszar wynagrodzeń i świadczeń w firmie.

Nowa osoba w wedlowskim dziale personalnym

Aleksandra Rowińska jest związana z branżą HR już od 20 lat. Na nowym stanowisku wykorzystywać będzie swoją ekspertyzę w zakresie polityki wynagradzania oraz świadczeń pozapłacowych. 

Jak sama przyznaje, Wedel już dziś może pochwalić się nowoczesnymi rozwiązaniami w tym obszarze, a w wielu aspektach, jak m.in. transparentnej komunikacji dotyczącej wynagrodzenia, firma wyprzedza konkurencję. Ambicją Aleksandry Rowińskiej będzie "utrzymanie tego tempa, dalszy rozwój i ciągłe doskonalenie rozwiązań i narzędzi, jakie proponujemy naszym menedżerom i pracownikom, w taki sposób, aby wspierały one kulturę organizacji".

Praca dla Wedla daje ogromne możliwości wpływu na organizację m.in. poprzez kształtowanie adekwatnej polityki wynagradzania. Jest to możliwe za sprawą dużej autonomii zarządzania, dzięki której wiele rozwiązań projektujemy tu, na miejscu, dopasowując je do potrzeb organizacji i naszych pracowników.

Aleksandra Rowińska

Kim jest Aleksandra Rowińska?

Aleksandra pierwsze doświadczenia zdobywała pracując w LUXMED SA. Następnie w Sygma Banque SA (obecnie BNP Paribas), gdzie rozpoczęła swój rozwój zawodowy obejmujący systemy wynagradzania i kontrolingu HR. W kolejnych latach zarządzała obszarem polityki wynagradzania w P4 (Play), potem przez 7 lat w Alior Banku. W ostatnim czasie współpracowała z Allegro.

Aleksandra ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również absolwentką programu AMP w IESE Business School. Prywatnie interesuje się tańcem oraz praktykuje jogę.

Jestem przekonana, że dzięki swojemu doświadczeniu i kompetencjom, Aleksandra będzie z sukcesem rozwijać obszar wynagradzania i świadczeń, jak również siebie i swój zespół. Doceniam jej pasję do działania oraz umiejętność efektywnego zarządzania w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Wierzę, że jej wkład w doskonalenie systemów i narzędzi HR dla pracowników będzie wspierał kolejne etapy transformacji naszej kultury organizacyjnej.

Inga Pyd, Dyrektor HR i Administracji w firmie Wedel, przełożona Aleksandry Rowińskiej

Foto: Aleksandra Rowińska (mat. prasowe)

 

Reklama