Do sklepów Biedronka trafiła druga część książki o kultowym Gangu Bystrzaków

Do sklepów Biedronka trafiła druga część książki o kultowym Gangu Bystrzaków

Właśnie do sklepów Biedronka trafiła druga część książki o Gangu Bystrzaków. Do tej pory w sklepach pojawiło się już prawie 500 tys. maskotek z Gangu Bystrzaków i towarzyszących akcji książek.

Książka o Gangu Bystrzaków. Druga część trafiła do sklepów

Sieć Biedronka od lat wspiera czytelnictwo, zatem nic dziwnego, że podobnie jak w latach ubiegłych, akcji lojalnościowej towarzyszy książka – autorstwa Pauliny Płatkowskiej. Do sklepów właśnie trafiła druga część przygód bohaterów akcji lojalnościowej Biedronki „Gang Bystrzaków. Razem można więcej”.

Podobnie jak w pierwszej części pt. „Oszczędzanie to nasza misja” Pies Dżi-Pi-Es, Świnka Skarbonita i Jabłko Newton oddają się zabawie, którą nieustannie próbuje im utrudniać zielony, niesympatyczny stwór – Paskudna Inflacja. Jednak dzięki swojej koleżance Biedronce Bystrzakom udaje się znaleźć wyjście z każdej opresji, bo działają zespołowo i razem mogą więcej.

Ile naklejek potrzeba, by zdobyć książkę?

Akcja promocyjna z Gangiem Bystrzaków w Biedronce potrwa aż do 3 grudnia. Do tego czasu będzie można odbierać zarówno Bystrzaki, jak i książki. Książkę można zdobyć już po uzbieraniu 15 naklejek.


Foto: mat. prasowe