Bartnik Mazowiecki® wprowadza nowość do oferty – Miód Miksturę

Bartnik Mazowiecki® wprowadza nowość do oferty – Miód Miksturę

Marka Bartnik Mazowiecki® przygotowała nowość, Miód Miksturę, czyli miód wielokwiatowy nektarowy z cytryną, imbirem i kurkumą. To trio to doskonały zestaw na okres jesienno-zimowy. Jak informuje producent, Miód Mikstura wzmacnia organizm, podnosi odporność i zasila układ oddechowy.

Ile kosztuje Miód Mikstura od marki Bartnik Mazowiecki®?

Opakowanie to każdorazowo 400 g pysznego miodu wielokwiatowego z dodatkami. Każdy słoiczek zwiera pełną informację o składzie produktu. Etykieta z plastrami miodu w tle to znak rozpoznawczy marki.

Produkt można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego. Cena za jedno opakowanie to 34,99 zł.

Foto: mat. prasowe

Zaczęło się od miłości do pszczół...

Historia firmy Bartnik Mazowiecki® to historia miłości do pszczół i przyrody. Pszczoły w rodzinie były obecne od czterech pokoleń, gdzie z ojca na syna przechodziła tradycja i szacunek dla tych małych owadów. Senior rodu posiadał w gospodarstwie we wsi Lubików kilka uli. To właśnie on zaraził syna pasją,  a jego syn swoją córkę. Obecnie to właśnie Pan Edward i Jego córka prowadzą rodzinną manufakturę miodu. Córka zaś specjalnie dla rodzinnej firmy zrezygnowała w pracy w międzynarodowej korporacji.

W obecnym kształcie rodzinna pasieka Bartnik Mazowiecki® to efekt pasji oraz wieloletniej pracy założyciela Edwarda Kalińskiego. Początkowo pasieka była prowadzona hobbystycznie. Z biegiem lat i nabywanym doświadczeniem praca przy pszczołach stała się głównym zajęciem rodziny. Obecnie pasieka liczy kilkaset rodzin pszczelich, którymi opiekuje się Edward Kaliński z córką Justyną. Praca przy pszczołach i dostarczenie konsumentom prawdziwego, naturalnego miodu oraz zdrowego pyłku pszczelego to cel i pasja rodziny.


Foto: mat. prasowe