Unilever rozpoczyna współpracę z Pyszne.pl. Oferta z dostawą obejmie lodowe marki

Unilever rozpoczyna współpracę z Pyszne.pl. Oferta z dostawą obejmie lodowe marki

Lody Ben&Jerry’s, Magnum i Breyers można już zamawiać z dostawą do domu. To rezultat najnowszej współpracy pomiędzy właścicielem tych marek, firmą Unilever oraz platformą Pyszne.pl.

Lody Ben&Jerry’s, Magnum i Breyers z dostawą do domu

Według badań przeprowadzonych przez koncern Unilever, aż 60% konsumentów spożywa lody głównie w domu. Ochota na coś pysznego często dopada nas w najmniej oczekiwanym momencie. Dzięki dołączeniu Ice Cream NOW do partnerów Pyszne.pl p mrożone słodkości marki Unilever kurier Pyszne.pl dostarczy pod drzwi.

Portfolio produktowe Pyszne.pl stale się rozszerza, ale szczególnie cieszymy się, kiedy dołączają do nas tak uznane na rynku brandy. Lody z oferty Unilever kochają miliony konsumentów na całym świecie, a marki Ben&Jerry’s, Magnum i Breyers można nazwać kultowymi.

Marcin Schmidt, Senior Marketing Manager w Pyszne.pl

Które lody będzie można zamówić przez Pyszne.pl?

W Pyszne.pl można zamówić kultowe lody Magnum, Ben&Jerry’s oraz Breyers.W ofercie nie zabrakło miejsca dla lodów wegańskich w trzech smakach: Ben&Jerry’s VEGAN NETFLIX & Chill’d, Breyers VEGAN Vanilla & Strawberry i Breyers VEGAN Peanut Butter.

Wybrane produkty będzie można zakupić w ofercie promocyjnej – trzy kubki w cenie dwóch.

Jak kupić lody online?

Aby zamówić produkty z oferty lodowej należy przejść w serwisie bądź aplikacji mobilnej Pyszne.pl do zakładki "Zakupy online" i wybrać restaurację "Lody Ice Cream NOW".

Dostawy odbywają się w godz. 11:00 – 22:00, a minimalna kwota zamówienia wynosi 30 zł.

​Oferta objęta jest programem punktowym Pyszne.pl. Do 30 października użytkownicy mogą wymienić 45 punktów lojalnościowych na voucher, który obniży kwotę zamówienia na lody o 10 zł (warunkiem jest wartość zamówienia powyżej 35 zł). Punkty w Pyszne.pl zbiera się zamawiając jedzenie przez aplikację mobilną (+15 punktów za zamówienie) i stronę WWW serwisu (+10). Można je wymieniać także na inne oferty specjalne w Pyszne.pl oraz na rabaty i vouchery u zewnętrznych partnerów.


Foto: mat. prasowe

Reklama