Delio debiutuje w Sopocie i Gdańsku. Lite e-Commerce planuje dalszą ekspansję

Delio debiutuje w Sopocie i Gdańsku. Lite e-Commerce planuje dalszą ekspansję

Po wrześniowym debiucie w Krakowie, delio wkracza do kolejnego miasta. Rozwijany przez Lite e-Commerce supermarket online pojawił się właśnie w Gdańsku i Sopocie. Jak zaznacza startup, to znaczący krok w rozwoju firmy na polskim rynku e-grocery.

Delio debiutuje w Gdańsku i Sopocie

Już od 13 października kurierzy delio dostarczają mieszkańcom Gdańska i Sopotu produkty spożywcze oraz artykuły gospodarstwa domowego. Usługa na tle konkurencji wyróżnia się czasem dostawy oraz liczbą dostępnych produktów. Klient może wybierać spośród 5 tysięcy artykułów, które mogą zostać dostarczone nawet w godzinę od momentu złożenia zamówienia.

Co ważne, supermarket online działa przez siedem dni w tygodniu w godzinach 7:00-23:00, co pozwala dostosować dostawę do swoich codziennych potrzeb.

Zgodnie z naszymi założeniami, kontynuujemy ekspansję na polskim rynku e-grocery. Szybkie tempo rozwoju usługi oraz obecność w nowych lokalizacjach są dla nas największymi priorytetami. Wierzymy, że jakość świadczonych usług oraz najszybsza dostawa na rynku to nasze największe zalety.

Maciej Nowakowski, COO Lite e-Commerce

Klienci supermarketu online mogą zamówić w supermarkecie online produkty znanych, światowych marek, jak i lokalnych producentów. Dla jeszcze większej wygody użytkowników uruchomiono aplikację, która pozwala na swobodne przemieszczanie się między platformami: np. dokończenie procesu zamówienia rozpoczętego na stronie internetowej delio.com.pl.

Supermarket online delio z planami dalszej ekspansji

Zakupy przez Internet zyskały sporo w czasie pandemii, a usługi z dowozem przyszły z pomocą osobom zamkniętym w domach. Jak jednak podkreśla firma, ogromne tempo rozwoju e-grocery wskazuje jednak na to, że zwyczaj dokonywania wygodnych zakupów online zostanie z nami na długo. Dlatego supermarket online delio planuje rozszerzyć zakres działalności o kolejne miasta.

Lite e-Commerce szykuje się do dalszej ekspansji. Jak wyjaśnia Maciej Nowakowski, firma bierze pod uwagę szereg czynników, które decydują o kolejnych obszarach działania e-grocery.

Zależy nam na jak najszybszym rozwoju obu usług, dlatego na bieżąco analizujemy możliwość pojawiania się w kolejnych miastach. Wybierając następne lokalizacje, pod uwagę bierzemy wiele różnych czynników, takich jak dane demograficzne, dostępność lokalnych dostawców czy obecność konkurencji.

Maciej Nowakowski

W ramach usługi delio produkty dostarczane są codziennie od 7:00 do 23:00, również w niedziele i święta. Co więcej, w trakcie zakupów możemy wybrać optymalny termin dostawy, nawet w ciągu godziny od złożenia zamówienia.


Foto: mat. prasowe

Reklama