InPost wraca z konkursem, który ma odciążyć Paczkomaty w okresie świąt

InPost wraca z konkursem, który ma odciążyć Paczkomaty w okresie świąt

Wielka loteria InPost ma miejsce wyłącznie w aplikacji inPost Mobile. Startuje już w październiku i potrwa aż do świąt. W ten sposób InPost nie tylko może zmotywować nowych klientów do korzystania z jego usług, ale przede wszystkim udrożnić Paczkomaty w gorącym okresie świątecznym.

Jak wziąć udział w loterii InPost?

Zasady loterii są proste. Odbierając paczkę do 2 godzin od momentu włożenia jej do Paczkomatu przez kuriera, można będzie zdobyć specjalne zdrapki. Wśród głównych nagród znajdują się m.in. wyjazdy do Kataru oraz nowy Mustang. Jak wziąć udział? InPost przedstawił krótką instrukcję:

  1. dostajesz w apce wyczekane powiadomienie "Gotowa do odbioru",
  2. lecisz pod Paczkomat i odbierasz paczkę do 2 godzin używając apki,
  3. klikasz w banner loteryjny w aplikacji InPost Mobile,
  4. sprawdzasz, co znajduje się pod zdrapką.

Od teraz za każdym razem po odebraniu paczki w 2 godziny, wystarczy kliknąć w baner w apce, żeby zgarnąć zdrapkę. Baner przenosi do portfela zdrapek i nagród – wszystko znajduje się w jednym miejscu.

Skąd będę wiedział, że wygrałem w loterii InPost?

W loterii InPost można wygrać najróżniejsze nagrody – od limitowanej edycji klocków Lego, aż po rowery elektryczne czy nawet samochód. Jak można wygrać? 

Jak wyjaśnia InPost, "wystarczy strzelić hattricka w apce", czyli zdrapać 3 takie same symbole nagród. Dodatkowo, każde zgłoszenie w loterii bierze udział w losowaniu nagrody głównej, czyli elektrycznego SUVa Ford Mustang MACH-E oraz losowaniu nagród specjalnych, czyli wyjazdów do Kataru. Wyjazdy odbędą się już w listopadzie, dlatego zostaną wylosowane z losów przyznanych do 30.10.22 r.

Nagrody w loterii InPost

Biorąc udział w loterii InPost grasz o atrakcyjne nagrody natychmiastowe, czyli:

  • 3000 zestawów klocków Paczkomat® biało-czerwonych, edycja limitowana w piłkarskim klimacie,
  • 50 hulajnóg elektrycznych MOTUS,
  • 30 rowerów elektrycznych MOTUS,
  • 500 słuchawek bluetooth LENOVO.

Poza nagrodami główną oraz natychmiastowymi, InPost przygotował też sporo nagród gwarantowanych. Każdy uczestnik loterii może liczyć na miesięczny dostęp do CANAL+ online z pakietem Seriale i Filmy oraz kupon 15 zł na zakupy w Shopee.

Losowanie nagrody głównej – elektrycznego SUVa Ford Mustang MACH-E odbędzie się 12 stycznia 2023 roku.

Dlaczego loteria InPost nie działa na telefonie?

Loteria zdrapkowa jest dostępna w najnowszej wersji aplikacji InPost (3.12 lub nowsza). Jeżeli występują problemy we wzięciu udziału w konkursie, mogą one wynikać właśnie z powodu posiadania starszej wersji aplikacji InPost. 

Dodatkową zdrapkę można zyskać zaznaczając zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. W loterii mogą wziąć udział przesyłki odebrane z Paczkomatu od 10.10.2022 do 24.12.2022.


Foto: mat. prasowe