Sklep internetowy Biedronki w niecałe dwa miesiące odnotował 3 mln odwiedzin

Sklep internetowy Biedronki w niecałe dwa miesiące odnotował 3 mln odwiedzin

Sklep internetowy Biedronki wystartował w sierpniu tego roku. Od tego czasu, sklep online Biedronka Home odnotował już ponad 3 miliony odwiedzin. ​Rekordowa transakcja opiewała na ponad 5 tys. zł i została wykonana z miasta Kęty.

Po nawiązaniu współpracy z Glovo, uruchomieniu własnej aplikacji mobilnej, którą pobrało już ponad 4 miliony użytkowników, sieć Biedronka podsumowuje działalność kolejnej płaszczyzny w cyfrowym świecie, czyli swojego sklepu internetowego – Biedronka Home. Od momentu uruchomienia usługi, Biedronka Home odnotowała ponad 3 miliony odwiedzin.

Sklep online Biedronka Home

Oficjalny start Biedronki Home miał miejsce 23 sierpnia br. Oferta nowego sklepu internetowego Biedronki liczy blisko 2000 artykułów i podzielona jest na kilka kategorii. Klienci szczególnie chętnie wybierają produkty z kategorii Dom i Ogród, Elektronika oraz Kuchnia. 

W ciągu ostatnich tygodni w wirtualnych koszykach najczęściej umieszczane były telewizory marki Samsung, rowery elektryczne, smartfony TCL czy zestawy garnków od polskiej restauratorki, Magdy Gessler.

Biedronka Home to usługa, która na stałe wpisała się w szereg nowych, dynamicznie rozwijanych kanałów sprzedaży oferowanych przez Biedronkę. Nasi klienci szczególnie docenili możliwość dokonywania wygodnych zakupów ze swojego domu lub z jakiegokolwiek miejsca. Biedronka Home jest wygodna i nowoczesna, a klienci chętnie korzystają z proponowanej przez nas oferty wysokiej jakości artykułów dostarczanych do domu, takich jak elektronika, wyposażenie wnętrz czy akcesoria kuchenne.

Marek Złakowski Dyrektor ds. Rozwoju Relacji Z Klientem i Cyfryzacji w sieci Biedronka

Biedronka Home to już kolejny obszar działań Biedronki w digitalu. Biedronka oferuje swoim klientom rozwiązania w postaci zakupów online poprzez platformę Glovo, usługę ekspresowych dostaw BIEK oraz funkcjonalną aplikację mobilną Biedronka, którą pobrało już 4 miliony użytkowników.

Największe zainteresowanie wśród mieszkańców dużych miast

Statystyczny klient Biedronka Home ma pomiędzy 35 a 44 lata. Najwięcej klientów zamieszkuje województwa mazowieckie, śląskie lub wielkopolski, a zakupów częściej dokonują panie

Miasta najliczniej reprezentowane wśród klientów sklepu internetowego Biedronka Home to Warszawa, Wrocław i Poznań. Zamawiać można na terenie całego kraju, korzystając z usług dostawy kurierem bezpośrednio pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu InPost.

Promocje w sklepie internetowym Biedronki

W każdą środę i weekendy na klientów czekają specjalne hity cenowe, czyli limitowana oferta z dużymi obniżkami. W tym tygodniu na odwiedzających Biedronka Home czekają m.in. szeroka oferta sztucznych roślin do domu, zabawki z bohaterami znanej bajki "Świnka Peppa" czy komplet garnków marki MG Home.

Ile dni na zwrot zamówienia w Biedronka Home?

Dla wygody i komfortu klientów została wydłużona możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej przez Internet bez podawania przyczyny. Według przepisów prawa no​minalnie ten termin wynosi 14 dni. W Biedronka Home dla każdego klienta czas ten został wydłużony do 30-tu dni.  

Dla uczestników programu Moja Biedronka zalogowanych do konta w momencie zakupu, zwrot produktów jest możliwy aż do 60 dni od ich otrzymania.


Foto: mat. redakcji

Reklama