Zmiany w zarządzie Grupy Chorten. Nowym wicedyrektorem została Sylwia Władyko

Zmiany w zarządzie Grupy Chorten. Nowym wicedyrektorem została Sylwia Władyko

Zaszły zmiany w zarządzie Grupy Chorten. Po walnym zgromadzeniu, stanowisko wiceprezesa w spółce objęła Sylwia Władyko, która do tej pory pełniła funkcje dyrektora generalnego i członka zarządu. 

W dalszym ciągu prezesem Grupy Chorten pozostaje Krzysztof Pakuła, który zarządza firmą już od 13 lat. Sylwia Władyko wraz z objęciem nowej funkcji, nadal będzie pełniła obowiązki dyrektora generalnego.

Sylwia Władyko nową wiceprezes Grupy Chorten

Sylwia Władyko od początku, a więc od 2009 roku, buduje Polską Grupę Sklepów Spożywczych Chorten, która rozwinęła się od 20 placówek na Podlasiu w dużą ogólnopolską strukturę detalistów.

Początkowo pracowała jako dyrektor handlowy, a od prawie 8 lat pełni funkcję dyrektora generalnego, który odpowiada za koordynację wszystkich działów. W tej funkcji Sylwia Władyko będzie pracować nadal, piastując jednocześnie stanowisko wiceprezesa.

Nowa funkcja to docenienie mojej dotychczasowej pracy na rzecz organizacji grupy, za co jestem wdzięczna dotychczasowemu zarządowi, który dokonał takiego wyboru. Z drugiej strony jest to dla nas wygodne operacyjnie, by móc sprawnie podejmować pilne decyzje, a przy tak dynamicznym rozwoju są to bardzo częste sytuacje.

Sylwia Władyko

Obecnie na członków zarządu Grupy Chorten powołano Krzysztofa Kraszewskiego i Wojciecha Ostaszewskiego.


Foto: Sylwia Władyko (mat. prasowe)

Reklama