Automaty SwipBox na kolejnym rynku. W Rumunii w trzy tygodnie powstanie 300 urządzeń

Automaty SwipBox na kolejnym rynku. W&nbspRumunii w&nbsptrzy tygodnie powstanie 300 urządzeń

Duńskie automaty SwipBox wkraczają na kolejny rynek. Operator logistyczny Cargus tej jesienii zrealizuje szeroki pilotaż wolnostojących automatów paczkowych SwipBox Infinity w Rumunii.

Uczestnicy rynku e-commerce w Rumunii będą mogli skorzystać z zupełnie nowych i zaawansowanych technologicznie urządzeń do odbioru przesyłek. Operator w zaledwie trzy tygodnie planuje wprowadził trzysta wolnostojących urządzeń. Zostaną one wprowadzone w wybranych, reprezentatywnych dzielnicach Bukaresztu przez Cargus.

Automaty paczkowe w Rumunii

Automaty zostaną umiejscowione w strategicznych miejscach, możliwie najbliżej użytkowników. Poza wygodą oraz komfortem, kluczową rolę pełni aspekt ekologiczny. Zagęszczenie sieci urządzeń drastycznie zmniejsza przebieg kuriera i zachęca konsumentów do odbioru przesyłek pieszo lub rowerem.

SwipBox Infinity wpisują się w najnowsze opcje wysyłki realizowane przez Cargus, jedną z największych firm kurierskich w Rumunii, która od niedawna obejmują również rozwiązanie PUDO – punkty nadania i odbioru. Ruch w kierunku zewnętrznych, bezdotykowych urządzeń jest natomiast odpowiedzią na potrzeby użytkowników końcowych oraz dogłębnym zrozumieniem rynkowych trendów.

W tak dynamicznych czasach musimy zrobić krok naprzód i dostosować się do nowej rzeczywistości oraz rynkowego popytu. Wolnostojące automaty stanowią dla nas milowy krok w strategii rozwoju. Uzupełniają naszą sieć poza domem, oferując innowacyjne rozwiązania dla firm e-commerce, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, a także ich klientów. Cieszymy się, że wspólnie ze SwipBox opracujemy łatwą, wygodną, bezdotykową, zoptymalizowaną oraz zrównoważoną opcję dostawy.

Olivier Van Houtte, CEO Cargus

Synergia w partnerstwie 

Partnerstwo sprawia, że SwipBox otwiera się na nowy, europejski kraj, kontynuując międzynarodową ekspansję. Głównymi atutami automatów Infinity jest przyjazność w obsłudze z perspektywy użytkownika, walory środowisko oraz konkurencyjny, całkowity koszt instalacji i utrzymania.

Cargus jest dla nas pod wieloma względami idealnym Partnerem. Firma, podobnie jak nasza, jest całkowicie skoncentrowana na optymalizacji doświadczenia użytkownika końcowego. Z niecierpliwością czekamy na wdrożenie naszych rozwiązań oraz pierwsze efekty bardzo zaawansowanego pilotażu automatów.

Jens Rom, CEO SwipBox

Foto: mat. prasowe

Reklama