Nowość w ofercie Herbapolu. Do sprzedaży trafiła Herbatka Granat

Nowość w ofercie Herbapolu. Do sprzedaży trafiła Herbatka Granat

​Do znanych wariantów herbat od Herbapolu dołącza własnie zupełnie nowy smak – Granat. 

Herbatka Granat Herbaciany Ogród marki Herbapol

Owocowe herbatki są bardzo popularne przez cały rok, jednak to właśnie jesienią możemy jeszcze mocniej docenić ich wyjątkowe walory. Bazą tych smakowitych naparów są lubiane owoce, dlatego przywodzą one miłe wspomnienia lata, a jednocześnie przyjemnie rozgrzewają.

Teraz w linii Herbaciany Ogród pojawia się nowa, ciekawa propozycja – Herbatka Granat. Ma naturalny, orzeźwiający smak i bogaty aromat. Podobnie jak pozostałe herbatki z tej serii, zawiera 100% naturalnych składników. Powstaje z wyselekcjonowanych i starannie zebranych owoców, które są poddawane dokładnej kontroli, a następnie starannie pakowane – tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury. Tę wysoką jakość można też zobaczyć – przezroczysta saszetka skrywa w sobie duże kawałki owoców. To właśnie one zapewniają herbatce wyjątkowy smak i aromat.

Ile kosztuje Herbatka Granat od Herbapolu?

Herbatki z linii Herbaciany Ogród nie zawierają teiny, są więc znakomitą propozycją na każdy moment dnia. Smakują także najmłodszym – to napój dla całej rodziny. Dodatkowym wyróżnikiem jest fakt, że torebki są wykonane z materiału biodegradowalnego.

Sugerowana cena za Herbatkę Granat Herbaciany Ogród od marki Herbapol wynosi 4,99 zł za opakowanie, w którym znajdziemy 20 torebek.


Foto: mat. redakcji

Reklama