Pyszne.pl partnerem transmisji Mistrzostw w League of Legends. Serwis chce dotrzeć do graczy

Pyszne.pl partnerem transmisji Mistrzostw w League of Legends. Serwis chce dotrzeć do graczy

Pyszne.pl angażuje się transmisję Mistrzostw Świata 2022 w League of Legends. Serwis chce być dostawcą jedzenia pierwszego wyboru wśród społeczności graczy.

Największy serwis do zamawiania jedzenia w Polsce został partnerem polskiej transmisji Mistrzostw Świata 2022 w League of Legends. Pyszne.pl zadba o dostawy ulubionych dań i przekąsek prosto do domu, tak, aby kibicie mogli cieszyć się najciekawszymi spotkaniami z pełnym brzuchem i bez zbędnych przerw.

Pyszne.pl partnerem transmisji League of Legends

Choć od premiery League of Legends minęło już kilkanaście lat, gra wciąż bije rekordy popularności. Jedne z najważniejszych rozgrywek, czyli Mistrzostwa Świata, potrafią zgromadzić wielomilionową publiczność przed ekranami na długie godziny. Nie dziwi więc też fakt, że przykuwają uwagę największych, globalnych firm.

W tym roku do grona partnerów Mistrzostw dołączy Pyszne.pl, jeden z największych serwisów do zamawiania jedzenia online, który jest częścią grupy Just Eat Takeaway. W ten sposób serwis chce stać się dostawcą jedzenia pierwszego wyboru wśród społeczności graczy.

Najlepszy sposób dotarcia do fanów e-sportu i gier znaleźliśmy poprzez partnerstwo w obszarze najważniejszych rozgrywek e-sportowych w grę League of Legends

Marcin Schmidt, Senior Marketing Manager Pyszne.pl

Just Eat Takeaway zostało oficjalnym partnerem krajowych transmisji Worlds 2022 nie tylko w Polsce. Firma zaangażowała się na podobnych zasadach także w Hiszpanii i Niemczech.

Co przygotowało Pyszne.pl dla fanów LOL-a?

W ramach sponsoringu firma przygotowała różne atrakcje dla widzów. Tegoroczne Worldsy zapowiadają się co najmniej tak samo różnorodnie i bogato jak oferta Pyszne.pl: azjatyckie przysmaki w najlepszej odsłonie spotkają się z europejskimi klasykami, które w smaku są tak samo pomysłowe jak zespoły ze Starego Kontynentu. Doskonały kontrast stanowią natomiast amerykańskie all-roundery, które są dopełnieniem doskonałego zgrania poszczególnych graczy.

Faza play-in turnieju Worlds 2022 rozpoczęła się 29 września. Z uwagi na to, że najważniejsze międzynarodowe zawody w League of Legends odbywają się w tym roku w USA i Meksyku, mecze są transmitowane od godziny 22:00, a retransmisje odbywają się następnego dnia od godziny 10:00 rano.


Foto: mat. prasowe

Reklama