Herbapol Warszawa z nowym prezesem. Artur Bielak zastąpił Romana Górnego

Herbapol Warszawa z nowym prezesem. Artur Bielak zastąpił Romana Górnego

Warszawski oddział Herbapol ma nowego prezesa. Wraz z końcem września funkcję tę objął Artur Bielak, który wcześniej był prokurentem tej spółki. 

Nowy prezes w Herbapol Warszawa

Obejmując stanowisko prezesa zarządu spółki Herbapol Warszawa Sp. z o.o., Artur Bielak zastąpił Romana Górnego, piastującego tę funkcję od 2012 roku. Nowy prezes posiada wieloletnie doświadczenie w branży, zdobyte różnych na stanowiskach zarządczych. Przez ponad sześć lat pełnił funkcję prezesa zarządu Big-Active Sp. z o. o., gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie spółką, restrukturyzację wszystkich jej działów, a także zmianę profilu działalności wraz ze wzrostem rentowności.

Jednocześnie Artur Bielak nadal pozostaje członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprawy finansowe w Herbapol-Lublin S.A. Herbapol Warszawa Sp. z o.o.  jest podmiotem w 100% zależnym od Herbapol-Lublin S.A.

Kim jest Artur Bielak, nowy prezes Herbapol Warszawa?

Artur Bielak od ponad 12 lat jest Dyrektorem Finansowym, a także Członkiem Zarządu grupy Herbapol-Lublin S.A. Kieruje tu istotnymi działami spółki: finansowym, kontrolingu, zakupów, BOK, audytem i prawnym. Pełni nadzór nad spółkami w Grupie, jak również nad zakładem produkcyjnym w Lublinie. Jest współodpowiedzialny za budowanie strategii Grupy. Bierze ponadto czynny udział w zakresie badań due dilligence. Od ponad 16 lat jest również biegłym rewidentem.

Artur Bielak jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (kierunek Zarządzanie i Marketing). Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Lubelskiej (Rachunkowość Zarządcza i Kontroling).

 


Foto: Artur Bielak (Herbapol Lublin)

Reklama