Jabłka prosto ze skrzyń w Lidlu. Dyskonter skupuje też "nieidealne" owoce

Jabłka prosto ze skrzyń w&nbspLidlu. Dyskonter skupuje też "nieidealne" owoce

Od połowy września do sklepów Lidl Polska regularnie trafiają jabłka od polskich sadowników. Są soczyste, świeże, w pełni naturalne i zdrowe. Oferując je w sklepach w całej Polsce, sieć wspiera lokalnych przedsiębiorców i zapewnia swoim klientom smaczne owoce w atrakcyjnej cenie.

Lidl wspiera polskich sadowników i skupuje "nieidealne" jabłka

Wiele osób dotkliwie odczuwa konsekwencje obecnej sytuacji geopolitycznej i  gospodarczej. Wśród nich są właściciele sadów, którzy mają trudności ze sprzedażą nadwyżek owoców. By zapobiec ich marnowaniu oraz pomóc lokalnym przedsiębiorcom, a  jednocześnie zaoferować swoim klientom dojrzałe plony w korzystnej cenie, Lidl Polska skupuje jabłka od ponad 150 polskich sadowników.

Owoce trafiają do sklepów prosto z drzew. W związku z tym niektóre mogą być mniej wybarwione, mieć nieznaczne skazy lub wgniecenia, niemniej smakują dokładnie tak samo, jak te perfekcyjne.

Ile kosztują jabłka w Lidlu?

Lidl Polska oferuje poszczególne odmiany jabłek w różnym okresie – zależnie od tego, które są w danej chwili najbardziej dojrzałe. Od czwartku 29 września do soboty 1 października w sklepach sieci będą sprzedawane soczyste jabłka Szampion od polskich sadowników za jedyne 1,89  zł/kg.


Foto: mat. prasowe

Reklama