Kaufland organizuje specjalne wydarzenia przy marketach z okazji Dnia Zwierząt

Kaufland organizuje specjalne wydarzenia przy marketach z&nbspokazji Dnia Zwierząt

Z okazji przypadającego na 4 października Światowego Dnia Zwierząt sieć Kaufland organizuje specjalne wydarzenie poświęcone psom i kotom oraz ich właścicielom. Liczne atrakcje, porady, wystawy oraz pokazy zaplanowano na sobotę 1 października.

W nadchodzący weekend w czterech miastach w Polsce sieć Kaufland organizuje święto dla miłośników zwierząt i ich podopiecznych. Do wspólnej zabawy w Katowicach, Krakowie, Piastowie oraz we Wrocławiu zaprasza dorosłych, dzieci, rodziny i znajomych wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Moc atrakcji

Podczas Dnia Zwierząt w Kauflandzie będzie można porozmawiać z wieloma wykwalifikowanymi osobami i skorzystać z bezpłatnych konsultacji zawodowców, którzy na co dzień pracują ze zwierzętami. Na miejscu obecni będą: behawiorysta, który podpowie, jak poradzić sobie z problemami emocjonalnymi naszych zwierzęcych przyjaciół, trener, który posłuży radą w zakresie łatwego i skutecznego sposobu nauczania psów podstawowych komend, a także weterynarz posiadający szeroką wiedzę na temat zdrowia zwierząt, ich prawidłowego karmienia oraz szczepień.

W ramach eventu pojawią się również stoiska, przy których właściciele czworonogów będą mogli poczęstować swoich podopiecznych różnego rodzaju przysmakami oraz karmami marek sieci Kaufland.

Dla miłośników dbania o wygląd swoich pupili przygotowane zostanie stoisko z usługami groomera. Czworonożni przyjaciele uwielbiający ruch i zabawę skorzystają z przestronnego, 50-metrowego placu zabaw. Uczestnicy eventu będą miały także możliwość obejrzenia pokazów, na których swoje umiejętności zaprezentują specjalnie wyszkolone psy pomagające na co dzień w pracy służb mundurowych. Na pamiątkę będzie można zrobić sobie zdjęcia w fotobudce.

Wsparcie dla schronisk

Światowy Dzień Zwierząt to również doskonała okazja do udzielenia pomocy zwierzętom bezdomnym i tym, które przebywają w schroniskach. Podczas każdego z wydarzeń organizowanych przez Kaufland uczestnicy w zamian za datek na rzecz lokalnego schroniska będą mogli otrzymać zawieszkę z wygrawerowanym na miejscu imieniem zwierzaka. W trakcie trwania eventu będzie można także wesprzeć schroniska poprzez przekazywanie darów.

Event pod hasłem „Gdzie dziką zabawę i pełną michę mam?” odbędzie przy marketach Kaufland od godz. 10 do 16 w następujących lokalizacjach:

  • Katowice, ul. Brynowska 6,
  • Kraków, ul. Wielicka 259,
  • Piastów ul. Warszawska 1,
  • Wrocław, ul. Bardzka 1a.

Foto: mat. prasowe

Reklama