Žatecký z Lotkiem i Rutkiem na YouTube. Marka rozśmiesza wspólnie ze stand-uperami

Žatecký z Lotkiem i Rutkiem na YouTube. Marka rozśmiesza wspólnie ze stand-uperami

Marka Žatecký ruszyła z kolejnym programem na kanale YouTube. W cyklu 10 filmów ponownie pojawi się dwóch popularnych stand-uperów – Łukasz "Lotek" Lodkowski i Rafał "Rutek" Rutkowski.

"České Filmiki" to cykl 10 filmów stworzonych przez markę piwa Žatecký, w których popularni stand-uperzy pokażą jak polsko-czeskie różnice językowe mogą prowadzić do wielu zabawnych, a czasem absurdalnych sytuacji. Nowe odcinki można oglądać w każdy czwartek na kanale YouTube marki.

Lotek i Rutek razem we współpracy z marką Žatecký

"Žatecký × Lotek & Rutek: České Filmiki" to seria 10 pełnych humoru filmów stworzonych przez markę piwa Žatecký. Filmy przedstawiają przygody Czecha przebywającego w Polsce, który na skutek nieporozumień wynikających z polsko-czeskich różnic językowych znajduje się w różnych zabawnych sytuacjach.

Pierwsze filmy można już oglądać na kanale YouTube marki:

"Zgodnie z naszą ideą chcemy pokazywać konsumentom czeski świat marki Žatecký, a od wielu, wielu lat nic tak nie śmieszy i Polaków, i Czechów jak nasze zawiłości językowe. Różne znaczenie podobnie brzmiących słów może być nie tylko zabawne, ale może też prowadzić do wielu absurdalnych sytuacji – i to w najmniej spodziewanych momentach codziennego życia" – mówi Ewa Płaczek, Junior Brand Manager Žatecký.

Filmy czerpią z charakterystycznej dla marki Žatecký czeskości oraz humoru, który zapewnili Lotek i Rutek – twórcy popularni na scenie filmowej i komediowej.

České Filmiki na YouTube

Filmy są publikowane co czwartek, a cały cykl "České Filmiki" potrwa do 10 listopada br. Za koncept kreatywny i koordynację odpowiada agencja Reprise Media. Za produkcję odpowiedzialny jest dom produkcyjny Timecode, a media zakupił dom mediowy Initiative. Projekt ma również szerokie wsparcie w kanałach internetowych.

W cyklu występują: Łukasz "Lotek" Lodkowski, jeden z najbardziej znanych polskich stand-uperów. Publiczność na jego występach szczelnie zapełnia stadiony i największe areny w kraju, a filmiki z występów oraz skecze, które publikuje na YouTube, osiągają milionowe liczby wyświetleń oraz Rafał "Rutek" Rutkowski, polski aktor filmowy i teatralny znany szerokiej publiczności także ze swojego talentu komediowego prezentowanego na scenie stand-up. Od kilku lat razem z Lotkiem tworzą wspólnie programy rozrywkowe, cieszące się dużą popularnością w internecie. 


Foto: youtube.com

Reklama