Wpadka Borysa Szyca w ramach współpracy z Alpro. Aktor opublikował za dużo

Wpadka Borysa Szyca w&nbspramach współpracy z Alpro. Aktor opublikował za dużo

Borys Szyc w ramach współpracy z marką Alpro wrzucił na swój profil post. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w treści opublikował także... instrukcję współpracy, którą otrzymał od klienta.

Wpadka aktora stała się już wiralem. Borys Szyc miał opublikować na swoim profilu post reklamujący owsiane mleko do kawy. Dokładnie mowa o Alpro Barista Owsiane od marki, z którą aktor ma współpracę. Jak się okazuje, najprawdopodobniej aktor nie doczytał wiadomości od klienta i opublikował jej pełną treść – łącznie z instrukcją.

Wpadka Borysa Szyca

"Każdy ma swój sposób, aby dobrze rozpocząć dzień. Ja nie wyobrażam sobie poranka bez dobrej kawy. Gdy jestem w biegu - piję espesso, ale gdy mogę się tą chwilą delektować to przygotowuje pyszne cappucino z dobrze spienionym, stworzonym specjalnie do kawy Alpro Barista Owsianym. Dobrego dnia wszystkim!" – to treść wpisu, jaka obecnie widnieje na profilu Borysa Szyca.

Jeszcze kilka godzin temu treść poprzedzona była instrukcją, w której widniała informacja o tym, że do wrzucenia jest: "instastories - ten filmik z robienia kawy" oraz "post na walla - zdjęcie plus tekst". 

Oczywiście aktor prędko edytował post. Obecnie na jego profilu zobaczymy końcową wersję wpisu, a możliwość komentowania wpisu została ograniczona. Mimo tego, niewielka wpadka stała się już wiralem, szeroko komentowanym przez internautów. 

Krytyka wokół współpracy

Współpraca pomiędzy aktorem i roślinną marką Alpro już od pewnego czasu budziła emocje wśród odbiorców. Główną osią komentarzy był brak spójności i wiarygodności. Przed tym, jak Borys Szyc rozpoczął współpracę polegającą na promocji diety roślinnej, brał udział w reklamie McDonald's, gdzie reklamował burgera Maestro. 

Jak wychodzić z głową z takich sytuacji?

Wpadka Borysa Szyca ma dwa zakończenia. Po pierwsze poniekąd stała się wiralem. Z pewnością zwykły wpis reklamowy nie zyskałby tak dużego zasięgu w Internecie, jak niewielka pomyłka. A dzięki temu informacja o współpracy aktora z marką Alpro przeszła przez niemal cały Internet. 

Po drugie, po niedługim czasie doczekaliśmy się reakcji samego Szyca, który... wrócił do pierwotnej, pomyłkowej wersji wpisu "na liczne prośby internautów".

Końcowo Borys Szyc powrócił do pierwszej wersji wpisu.
Foto: facebook.com

Historia ta pokazuje, że na pierwszy rzut oka olbrzymia wpadka, może mieć pozytywny finał. Wszystko zależy jednak od reakcji osoby, której ona dotyczy.


Foto: @borys.szyc/instagram.com
 

Reklama