Jednodniowa wyprzedaż w Lidlu. Dyskonter obniża ceny nawet o 80%

Jednodniowa wyprzedaż w&nbspLidlu. Dyskonter obniża ceny nawet o&nbsp80%

Lidl organizuje specjalną wyprzedaż w swoich sklepach. Promocja potrwa tylko jeden dzień i obejmie wiele produktów do domu. Jak przekazuje dyskonter, ceny mają być niższe nawet o 80%. 

Wyprzedaż w Lidlu. Które produkty kupimy taniej?

Już w sobotę 24 września w sklepach stacjonarnych Lidl Polska zaczyna się wielka wyprzedaż artykułów do domu. Ceny niektórych spadną aż o 80%. Co możemy kupić taniej?

Promocja na pościel w Lidlu

Ozdobiona motywami kwiatowymi pościel Livarno Home będzie idealnym dodatkiem do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, tradycyjnym, eko i boho. Występuje w kilku wzorach, co więcej, uszyto ją m.in. z przyjemnej w dotyku bawełny renforcé. Już w sobotę 24 września ceny pościeli Livarno Home spadną i będą się zaczynały od 29 zł za 1 zestaw.

Wyposażenie domu w niższych cenach

Niezależnie od wystroju, w domu warto utrzymywać porządek. Stanie się to łatwiejsze dzięki kompletowi 3 pojemników o pojemności od 1 l do 15 l (49 zł za 1 zestaw) i odkurzaczowi akumulatorowemu 2 w 1 marki SilverCrest (399 zł za 1 zestaw).

Osoby poszukujące wyposażenia łazienkowego powinny się z kolei zainteresować wolno opadającą deską sedesową Livarno Home – w ramach sobotniej wyprzedaży, jej cena wyniesie 39 zł za sztukę.

Organizer na kosmetyki i maszynki dla mężczyzn w Lidlu

Użytecznym akcesorium do łazienki jest też organizer na kosmetyki – od soboty 24 września oferowany za zaledwie 3 zł. Tyle samo będzie kosztowało pudełko na biżuterię Livarno Home.

Wyprzedaż obejmie także artykuły dla mężczyzn, takie jak maszynka do strzyżenia włosów i brody 5 w 1 marki SilverCrest (48 zł/ 1 szt.) oraz narzędzia – np. piłę szablastą Parkside o  mocy 710 W (139 zł/ 1 zestaw). To doskonała okazja, by za niewygórowaną kwotę kupić przydatne akcesoria m.in. do łazienki, warsztatu i sypialni.


Foto: wiadomoscispozywcze.pl

Reklama