Oszuści podszywają się pod PSH Lewiatan. Przed scamem ostrzega Zarząd Spółki

Oszuści podszywają się pod PSH Lewiatan. Przed scamem ostrzega Zarząd Spółki

Zarząd Lewiatan Holding S.A. przekazał w piątek 23 września informację o bezprawnym utworzeniu strony, której właściciele posługują się znakami towarowymi Lewiatan oraz powołują się na Polską Sieć Handlową Lewiatan. Jak przekazała spółka, nieuprawnione osoby próbowały w ten sposób zawierać w imieniu firmy transakcje handlowe. 

Mowa o stronie internetowej www.lewiatan-group.pl, która – jak podkreśla zarząd Lewiatan Holding S.A. – nie jest stroną należącą do Spółki, ani żadnej ze Spółek Regionalnych Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, ani też jakiegokolwiek podmiotu grupy kapitałowej Eurocash.

Uwaga na oszustów. Podają się za PSH Lewiatan

O nielegalnym procederze zostały już poinformowane organy ścigania. Jak przekazał zarząd Spółki, w ostatnich dniach firma została poinformowana o funkcjonowaniu takiej strony oraz próbach zawierania w imieniu firmy transakcji handlowych przez nieuprawnione osoby.

"Zawarte tam informacje i oferty handlowe nie pochodzą od Sieci PSH Lewiatan. Utworzenie tej strony, i posługiwanie się na niej znakami towarowymi Lewiatan, a także powoływanie się na niej na Polską Sieć Handlową Lewiatan jest bezprawne" – przekazał w komunikacie Zarząd Spółki. 

Strona internetowa Lewiatan Holding S.A. jest prowadzona wyłącznie pod adresem www.lewiatan.pl.


Foto: wiadomoscispozywcze.pl

Reklama