Nowa odsłona linii Kabanosów międzynarodowych od firmy Sokołów

Nowa odsłona linii Kabanosów międzynarodowych  od firmy Sokołów

Kabanosy to jedna z najbardziej lubianych i popularnych przekąsek mięsnych. Są wygodne w użyciu, niezwykle uniwersalne i mają dobre wartości odżywcze. Ale ich szczególnym wyróżnikiem jest oczywiście pyszny smak. Spośród wielu dostępnych rodzajów, uznaniem cieszą się zarówno te klasyczne, jak i te oryginalnie doprawione, inspirowane kulinariami z różnych zakątków świata.

Duży wybór ciekawych kompozycji smakowych jest dostępny w linii Kabanosów międzynarodowych Sokołów, które teraz zyskały nową, apetyczną szatę graficzną. Pojawiły się tu także dwie zupełnie nowe propozycje – Kabanosy angielskie oraz Kabanosy hiszpańskie. 

Kabanosy idealnie wpisują się w nasze codzienne potrzeby żywieniowe. W wypełnionym po brzegi planie dnia, po tę smakowitą przekąskę możemy łatwo i szybko sięgnąć w niemal każdym momencie. Zabieramy je do pracy, pakujemy do szkolnego lunch boxu, dorzucamy do sałatek, zapiekanek, tart czy makaronów. Dużym atutem kabanosów jest brak konieczności przechowywania ich w lodówce oraz długa trwałość. Jednocześnie pakowane są w niewielkie porcje – takie, które możemy zużyć bez ryzyka marnowania żywności. 

Sokołowskie Kabanosy międzynarodowe cieszą się od lat wyjątkową popularnością. Teraz zyskały nowe, wyraziste opakowania, czytelnie komunikujące poszczególne wersje smakowe. Kabanosy są inspirowane podróżami kulinarnymi, a oryginalny smak zapewniają im specjalnie dobrane kompozycje przypraw. Dzięki temu, każdy z wariantów doskonale oddaje charakter regionu, który reprezentuje.

W linii Kabanosów międzynarodowych Sokołów pojawiły się dwie ciekawe nowości:

  • Kabanosy angielskie – w ich recepturze wyróżniającym się składnikiem jest wędzony boczek, który idealnie wpisuje się w tradycyjną kuchnię tego kraju oraz świetnie podkreśla smak tych kiełbasek. 
  • Kabanosy hiszpańskie – swój wyjątkowy charakter zawdzięczają charakterystycznemu zestawowi przypraw, w którym główną rolę odgrywa pikantne chilli oraz słodka papryka. 

W linii Kabanosów międzynarodowych są ponadto dostępne Kabanosy: polskie, francuskie, argentyńskie, amerykańskie i włoskie. Wszystkie są produkowane zgodnie ze sprawdzoną, sokołowską recepturą, która jest gwarancją doskonałego smaku i niepowtarzalnego aromatu. Wyróżnia je wysoka mięsność, duża zawartość białka i dobre wartości odżywcze. 


fot. materiały prasowe

Reklama