110 mln zł premii dla pracowników Biedronki. Sieć rozdaje nagrody za wyniki

110 mln zł premii dla pracowników Biedronki. Sieć rozdaje nagrody za wyniki

Dodatkowa Nagroda Specjalna będzie przysługiwała 55 tys. pracowników. Jeronimo Martins Polska każdemu z nich wypłaci 1500 zł brutto do końca września. Jak wyjaśnia sieć jest to nagroda, za osiągnięcie zakładanego wyniku za osiem miesięcy 2022 roku.

Wrześniowa premia to już druga w tym roku nagroda dla pracowników sieci. Obejmie ona zatrudnionych nie tylko w sklepach, ale również w sklepach centrach dystrybucyjnych czy biurach. Warunkiem jest nieprzekroczenie 90 dni nieobecności w pracy w okresie od kwietnia do końca sierpnia. Uwzględniono także kryterium dochodowe

Rok 2022 jest kolejnym okresem pełnym wyzwań – społecznych, ekonomicznych i biznesowych. W tym wymagającym czasie solidarność, poczucie wspólnego celu i wzajemne wsparcie wydają się kluczowe, abyśmy z sukcesem podejmowali kolejne rynkowe wyzwania. Takie właśnie poczucie wspólnoty, współpraca i duch zespołu charakteryzują pracowników Biedronki od zawsze. To Wasz wysiłek, elastyczność i zaangażowanie pozwalają nam z sukcesem mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami.

Luis Araujo, dyrektor generalny sieci w liście do pracowników

Nie tylko premia, ale też realna pomoc

Termin przyznania nagrody ma szczególne znaczenie w kontekście szalejącej inflacji i drożyzny. Wrzesień jest szczególnym okresem dla rodzin z dziećmi, gdyż finanse obciążają koszty związane z wyprawką szkolną.

Poprzednia premia została wypłacona w kwietniu. Co warte podkreślenia – jej wysokość była  rekordowa i wynosiła 2800 zł na zatrudnionego.


Foto: mat. prasowe

Reklama