PIH i Piotr Fronczewski dla Kompanii Piwowarskiej. Powstał specjalny utwór rapowy

PIH i Piotr Fronczewski dla Kompanii Piwowarskiej. Powstał specjalny utwór rapowy

 

Kompania Piwowarska od dwóch miesięcy prowadzi akcję, w której promuje odpowiedzialną konsumpcję alkoholu. Właśnie nastąpił jej punkt kulminacyjny – premiera utworu, który zarapował aktor Piotr Fronczewski oraz raper Pih.

Współautorami piosenki byli także fani Kompanii Piwowarskiej w mediach społecznościowych. To tam odbył się konkurs, w ramach którego uczestnicy zgłaszali swoje propozycje fraz do kawałka. O podkład muzyczny zadbał znany polski kompozytor i producent Magiera.

Kompania Piwowarska o odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu

Ponad 21 tysięcy pijanych kierowców zatrzymano w te wakacje. To aż 27% więcej niż rok temu. Okres wyjazdowy zawsze wiąże się ze wzmożonym ruchem na drogach. To również czas, podczas którego częściej sięgamy po napoje alkoholowe. Kompania Piwowarska w swojej akcji edukacyjnej uświadamia społeczeństwo, by nigdy nie łączyć tych dwóch rzeczy.  

Od wielu lat edukujemy społeczeństwo na temat odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu. W tym roku postawiliśmy na nową formę przekazu związaną ze światem muzycznym, która trafiła do szerokiego grona odbiorców.

Grzegorz Adamski, kierownik ds. public affairs i zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej

Kawałek Piotra Fronczewskiego i Piha

Utwór, do którego rymy wymyślili fani KP i który następnie został zarapowany przez legendę polskiej kinematografii Piotra Fronczewskiego oraz legendę polskiego rapu Piha jest dostępny w serwisie YouTube, na platformie muzycznej Spotify oraz na licznych kanałach Kompanii Piwowarskiej w serwisach społecznościowych. 

Jak przyznał Adam Piechocki występujący pod pseudonimem Pih, "otrzymaliśmy świetne propozycje, wspaniałe wersy. Dzięki temu wystarczyły dwie godziny i tekst utworu był gotowy".

Za koncepcję kreatywną, przebieg akcji, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja reklamowa V&P. 


Foto: youtube.com

Reklama