Lisek inwestuje w reklamę w social mediach. Firma nawiązała współpracę z agencją Rozgłos

Lisek inwestuje w reklamę w&nbspsocial mediach. Firma nawiązała współpracę z&nbspagencją Rozgłos

Lider w branży quick commerce, Lisek.app, rozpoczął właśnie współpracę z agencją mediową Rozgłos, która będzie dla niego prowadziła działania w zakresie płatnych kampanii w social mediach.

Wspólne działania Liska z agencją Rozgłos

Rozgłos prowadzi dla Liska działania w zakresie kampanii paid na platformach social media. Agencja założona przez Patrycję Puchałę i Paulinę Złotnicką łączy trójstronne doświadczenie (mediowe, klienckie i wydawnicze).

Agencja oferuje kompleksową obsługę mediową, od strategii po zakup kampanii oraz współprace konsultingowe i koncepcyjne. Lisek.app jest kolejnym klientem, który powierzył Rozgłosowi swój budżet w ramach stałej współpracy.

Rozwój całej branży q-commerce

"Lisek.App to nowy gatunek sklepu, który, żeby się rozwijać potrzebuje mądrych, myślących nieszablonowo partnerów. Dokładnie takich jak Rozgłos" – mówi Justyna Sztengreber, dyrektor marketingu Lisek.app.

Jak tłumaczy, zespół z agencji Rozgłos przekonał Liska do siebie zrozumieniem biznesu, trendów, preferencji konsumentów, wiedzą i profesjonalizmem. "Bardzo się cieszę, że będziemy wspólnie pracować nad rozwojem Liska i całej branży q-commerce" – dodała.


Foto: mat. prasowe

Reklama