JBB Bałdyga serwuje rodzicom i dzieciom „Smaczne inspiracje do szkoły”

JBB Bałdyga serwuje rodzicom i dzieciom „Smaczne inspiracje do szkoły”

Polska rodzinna marka wędliniarska JBB Bałdyga po sukcesie ebooka z przepisami grillowymi stworzonego wspólnie ze znanymi z Dzień Dobry TVN kucharzami Martyną Chomacką i Janem Kuroniem, ma kolejną gratkę dla swoich fanów! Tym razem z okazji rozpoczętego właśnie nowego roku szkolnego, JBB przygotowało darmowy ebook „Smaczne inspiracje do szkoły. ABC dobrego smaku”.

Kolejny bezpłatny ebook od marki JBB Bałdyga zachęca do tworzenia smacznych, zdrowych, ale też atrakcyjnych wizualnie śniadań. Takich, którym nie oprze się nawet największy niejadek. „Początek roku szkolnego już za nami. Jeśli przygotowujecie więc wyprawki do szkoły, koniecznie nie zapomnijcie o posiłkach dla swoich dzieci!” – apeluje JBB w mediach społecznościowych i przychodzi z pomocą w postaci ebooka.

Fani marki znajdą w nim przepisy na te proste, ale też nieco bardziej skomplikowane śniadania, które idealnie sprawdzą się podczas pobytów dzieci w szkołach. Są zdrowe, smaczne i dobrze zbilansowane.

Zachęceni sukcesem w postaci setek pobrań ebooka grillowego, teraz przeszła czas na ebooka śniadaniowego. Jako marka odpowiedzialna społecznie, dbająca o jakość jedzenia i chcąca, by Polacy jedli nie tylko smacznie, ale i zdrowo, inspirujemy ich, by tworzyli idealne śniadania dla swoich dzieci.

Andrzej Kowalski, dyrektor sprzedaży i marketingu w JBB

Przepisy z „Smaczne inspiracje do szkoły. ABC dobrego smaku” JBB prezentować będzie w swoich mediach społecznościowych, ale już teraz można pobrać go w całości na stronie internetowej marki: https://jbb.pl/witaj-szkolo/ 
Smacznego! 
 


fot. mat. prasowe

Reklama