Biedronka do końca tygodnia otworzy 6 nowych sklepów. Jeden z nich to format ultra mini

Biedronka do końca tygodnia otworzy 6 nowych sklepów. Jeden z nich to format ultra mini

Koniec lata przebiega dla dyskontera bardzo aktywnie. Biedronka do końca tego tygodnia otworzy w sumie 9 sklepów – 6 zupełnie nowych i 3 zmodernizowane placówki. Zaledwie w jeden dzień – 15 września – mieszkańcy 5 miast zyskają możliwość zrobienia zakupów w sklepach sieci. 

Nowe sklepy Biedronki w Krajniku Dolnym, Lipnicy, Wrocławiu, Odrzywole, Firleju i Rzecznikowie

W tym tygodniu na mapie Polski pojawi się aż 6 nowych sklepów sieci Biedronka. Klienci od 13 września mogą zrobić zakupy w Krajniku Dolnym (woj. zachodniopomorskie), a od 15 września także w Lipnicy (woj. pomorskie), Wrocławiu (woj. dolnośląskie), Odrzywole (woj. mazowieckie), Firleju (woj. lubelskie) i Rzeczniowie (wo​j. mazowieckie).

Nowe placówki zostały zaprojektowane w najnowszym formacie 3.0, wykorzystującym ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED czy urządzenia chłodnicze, w których zastosowano przyjazny dla środowiska naturalny gaz CO2.

Nowe sklepy Biedronka na mapie Polski. 
Foto: mat. prasowe

Dodatkowo w nowej placówce w Odrzywole zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne. Placówki w Lipnicy, Odrzywole, Firleju i Rzeczniowie zostały również wyposażone w lubiane przez klientów tradycyjne lady, w których znajdą świeże wędliny, mięsa i sery najwyższej jakości.

Biedronka w formacie ultra mini

Biedronka nie tylko dba o ekologiczne rozwiązania w swoich sklepach i wygodę klientów, ale również o dopasowanie do lokalnych potrzeb. Tym samym sklep we Wrocławiu będzie pierwszym w tym mieście sklepem sieci w formacie ultra mini, w którym pobliscy mieszkańcy zrobią szybkie i wygodne zakupy.

Cieszymy się z otwarcia nowych sklepów, które umożliwią naszym klientom z różnych zakątków Polski jeszcze łatwiejszy dostęp do artykułów, których potrzebują. To z myślą o nich tworzymy nowe punkty sieci Biedronka w całej Polsce i  modernizujemy te dotychczasowe.

Marek Ryński, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci sklepów Biedronka

Trzy zmodernizowane sklepy

Biedronka nie tylko otwiera nowe placówki, ale także stale modernizuje te już istniejące – po krótkiej przerwie, klienci sieci Biedronka będą również mogli wrócić do robienia zakupów w bardziej komfortowych warunkach w sklepach w Turku (woj. wielkopolskie), Wałczu (woj. zachodniopomorskie) i Łodzi (woj. łódzkie).

Lista nowych sklepów sieci Biedronka

  • Krajnik Dolny, ul. Krajnik Dolny 8 – otwarcie 13.09
  • Lipnica, ul Słomińskiego 46 – otwarcie 15.09  
  • Wrocław, ul. Dmowskiego 7 – otwarcie 15.09  
  • Odrzywół, ul. Warszawska 40 – otwarcie 15.09  
  • Firlej, ul. Cmentarna 39 – otwarcie 15.09  
  • Rzeczniów, ul. Rzeczniów 140B – otwarcie 15.09  

Lista sklepów sieci Biedronka otwartych po modernizacji:

  • Turek, ul. Nowa 22 – otwarcie 13.09  
  • Wałcz, ul. Chopina 4 – otwarcie 15.09  
  • Łódź, ul. Kowalska 2 – otwarcie 15.09  

Foto: mat. prasowe

Reklama