Lidl wkracza do kolejnego mniejszego miasta. Sieć zaznacza swoją obecność w kraju

Lidl wkracza do kolejnego mniejszego miasta. Sieć zaznacza swoją obecność w&nbspkraju

Lidl zaznacza swoją obecność w Polsce. Sieć otwiera kolejne sklepy w nowych miejscowościach. Do listy placówek Lidl dołączył właśnie sklep w liczącym ponad 7 tys. mieszkańców Barczewie.

Na przestrzeni zaledwie dwóch tygodni mieszkańcy dwóch miejscowości zyskali możliwość robienia zakupów w sklepach Lidl. 8 września sieć otworzyła sklep w Łebie, a właśnie dołącza do niej Barczewo. W obydwu miastach są to pierwsze obiekty dyskontera.

Oficjalne otwarcie pierwszej placówki

Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 15 września, Lidl otworzy swój pierwszy obiekt w Barczewie, przy ulicy Wojska Polskiego 31A. Otwarcie nastąpi o  godzinie 6:00.

W sklepie Lidl w Barczewie wykorzystano szereg ekologicznych rozwiązań, takich jak odzysk ciepła z lad chłodniczych, pompy ciepła,
rozsączanie wody deszczowej czy energooszczędne oświetlenie LED.

Sklep Lidl w Barczewie 

Nowy sklep sieci Lidl Polska w Barczewie, przy ulicy Wojska Polskiego 31A, ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1068 mkw. W obiekcie zostały zatrudnione 24 osoby.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ok. 74 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będą wyjątkowe atrakcje, w tym riksza kawowa.


Foto: wiadomoscispozywcze.pl

 

 

 


 

 

Reklama