Kawa, hot dog lub czekolada za 3 zł w Żabce. Sieć rusza ze specjalną promocją

Kawa, hot dog lub czekolada za 3 zł w Żabce. Sieć rusza ze specjalną promocją

 

Od 14 września wszystkie sklepy Żabka wezmą udział w specjalnej promocji. Za każde wydane 10 zł, klienci będą mogli dobrać do zakupów mieloną kawę z ekspresu, hot doga lub czekoladę Milka za jedynie 3 zł. 

To pierwsza odsłona 4-tygodniowej akcji "3 masz taniej". W kolejnych tygodniach w ramach promocji będzie można nabyć inne produkty. 

Promocja "3 masz taniej" w Żabce – warunki akcji

Idea najnowszej akcji promocyjnej Żabki jest prosta. Za każde wydane 10 zł klientom przysługuje możliwość zakupu Hot Doga, kawy lub czekolady Milka w promocyjnej, wyjątkowo atrakcyjnej cenie 3 zł.

Oznacza to, że wydając przykładowo 30 zł można dobrać aż 3 wybrane produkty po 3 zł każdy z tego asortymentu. Zakupu produktów promocyjnych w cenie 3 zł należy dokonać w ramach jednej transakcji.

Które produkty można kupić za 3 zł?

Z oferty promocyjnej klienci Żabki mogą korzystać wielokrotnie, bez żadnych limitów. Pierwsza odsłona akcji "3 masz taniej", w której można dobrać Hot Doga, kawę lub czekoladę po 3 zł, obowiązuje w dniach 14-27.09.2022.

W kolejnych tygodniach w tej atrakcyjnej cenie będzie można nabyć na tych samych zasadach inne produkty z oferty Żabki – szczegóły będą komunikowane na bieżąco podczas komunikacji prowadzonej w mediach, za pośrednictwem aplikacji Żappka oraz w sklepach sieci.

Do minimalnej wartości transakcji objętej promocją nie wliczają się alkohole mocne, wino, papierosy, leki OTC oraz produkty do żywienia niemowląt.


Foto: mat. prasowe

Reklama