KFC wprowadza sekretnego burgera. Aby go kupić, trzeba zdobyć tajny kod

KFC wprowadza sekretnego burgera. Aby go kupić, trzeba zdobyć tajny kod

KFC wprowadza owianego tajemnicą sekretnego burgera. Jego smak poznało dotychczas jedynie czterech influencerów – bijonsi, mikuusiekk, Miłosz Fluckiger oraz oczywiście ambasador marki Mr Kryha. Jaki smak ma Secret Burger? Jak zdobyć specjalny kod, który pozwoli na jego zakup?

Secret Burger w KFC w sprzedaży. Nie każdy może go kupić

Do sprzedaży trafił właśnie sekretny burger, ale zdobyć go mogą jedynie fani KFC, którzy poznają tajny kod. Smak Secret Burgera z KFC poznało póki co jedynie czterech influencerów. Na swoich kontach na Instagramie, TikToku i YouTube opublikowali krótkie relacje z testowania nowości, a także sposób, w jaki inni mogą spróbować tego niecodziennego dania. Mowa o bijonsi, mikuusiekk, Miłoszu Fluckiger oraz oczywiście ambasadorze marki Mr Kryha. 

Influencerzy nie zdradzili jednak wybuchowej mieszanki smaków. Chcą, żeby inni mieli podobną frajdę jak oni w odkrywaniu sekretnego połączenia składników.

Jak kupić sekretnego burgera w KFC? Skąd wziąć kod?

Proces zakupu jest w tym przypadku Secret Burgera z KFC wyjątkowy. Posmakować nowości będą mogły wyłącznie te osoby, które zyskają dostęp do tajnego kodu. Jak to zrobić? 

Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania: 

  • Jak brzmi nazwisko założyciela KFC?
  • Z ilu ziół i przypraw składa się sekretna panierka?
  • Nazwa jednego z burgerów KFC? 

Odpowiedzi, po dodaniu końcówki .pl ułożą się w adres strony www, na której KFC odsłania już nieco więcej, ale przede wszystkim podaje specjalny kod.

Tylko on pozwala na zakup sekretnego burgera. Kod należy wpisać w samoobsługowym kiosku w każdej z ponad 300 restauracji KFC w Polsce. I już ostatni krok – degustacja!

Znamy tajny kod na sekretnego burgera w KFC

Aby kupić oraz poznać smak Secret Burgera w KFC, musimy w pierwszej kolejności odpowiedzieć na trzy pytania, co nie powinno być problemem dla fanów KFC. Dla pozostałych osób ciekawych nowości, przygotowaliśmy pomoc.

Uwaga: Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania, które pozwolą uzyskać kod na Secret Burgera. Jeśli chcesz spróbować swoich sił, nie podglądaj!

 

 

Jak brzmi naziwsko założyciela KFC?

Odpowiedź to: Sanders

Z ilu ziół i przypraw składa się sekretna panierka?

Odpowiedź to: 11

Nazwa jednego z burgerów KFC?

Odpowiedź to: Grander

Jaki smak ma Secret Burger KFC?

Po wpisaniu hasła w wyszukiwarkę, KFC ujawnia więcej szczegółów na temat smaku nowości. Jak się okazuje Secret Burger od KFC to Grander, w którym znajdziemy połączenie smaku toffee i baconu. 

Na stronie ujawni nam się także sekretny kod, który należy wpisać na kiosku w restauracji KFC, by zamówić kanapkę.


Foto: Pixabay

Reklama