Nowe smaki od Wyborowej – Wild, Cheerful, Jazzy, Funky, Sunny i Fresh

Nowe smaki od Wyborowej – Wild, Cheerful, Jazzy, Funky, Sunny i Fresh

Wyborowa powiększa portfolio o nowe warianty smakowe popularnej wódki. Każdy z nich ma podkreślać inny "party mood". 

"Wyłącz spinę, włącz Tryb Spotkań" to kampania, w której Wyborowa odrzuca sztuczny świat wystylizowanych imprez, który kojarzymy z reklam telewizyjnych i social mediów. W kontrze zaprasza na spotkania bez spiny, które sprawiają, że czujemy się naturalnie i swobodnie. Spontanicznym imprezom bez filtra towarzyszyć będą zupełnie nowe smaki.

Nowe smaki Wyborowej

Nowości zostały stworzone zarówno do miksowania w koktajlach, jak i picia w shotach. Do wyboru mamy w sumie sześć wariantów:

  • Wild z czarną porzeczką,
  • Cheerful o smaku wiśni,
  • śliwkowy Jazzy,
  • gruszkowy Funky,
  • Sunny z mango i miechunką,
  • Fresh z limonką i miętą.

Każdy z nich nadaje ton i charakter kreacjom, buduje skojarzenia nazwy i etykiety butelki z różnorodnymi kontekstami imprez. Motywów i smaków jest tak wiele, że każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swojego charakteru.

Nowe smaki wódki Wyborowa Party.
Foto: mat. redakcji

Kampania wizerunkowa Wyborowej

Kampania promującą nowe warianty smakowe marki Wyborowa stawia na unikalny w tej kategorii nowoczesny design i nieoczywiste połączenia smakowe, które zadowolą nie tylko odważnych poszukiwaczy nowości, ale też bardziej konserwatywnych miłośników klasycznych smaków.  

Śliwkowy Jazzy podkreśli spontaniczny i nieprzewidywalny charakter szalonych spotkań, orzeźwiający Sunny o smaku mango i miechunki będzie idealnym wyborem na imprezę w ogrodzie i popijanie koktajli przy zachodzie słońca, a Wild z czarną porzeczką wyzwoli dzikość na przykład podczas szalonych imprez w środku lasu.  

Nowości dostępne są w butelkach o pojemności 500 ml.  

Reklama