Święto Chleba i&nbsSera w&nbsKaźmierzu za nami. Nie mogło zabraknąć marki Hochland

Święto Chleba i&nbsSera w&nbsKaźmierzu za nami. Nie mogło zabraknąć marki Hochland

W sobotę 27 sierpnia w Kaźmierzu odbyło się Święto Chleba i Sera. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminę Kaźmierz, Bibliotekę Publiczną i Centrum Kultury, we współpracy z Hochland Polska, sponsorem głównym. Osią wydarzenia były podziękowania składane rolnikom za trud ich pracy, ale atrakcji dodatkowych dla całych rodzin nie brakowało.

Święto Chleba i Sera w Kaźmierzu

Sztafeta Rowerowa Hochland otworzyła obchody Święta Chleba i Sera w Kaźmierzu. Za każdy przejechany przez uczestników sztafety kilometr firma Hochland Polska przekaże 1 zł na szlachetny cel. Po zakończeniu części obrzędowej przyszedł czas na międzypokoleniową zabawę. Organizatorzy przygotowali bogaty program z atrakcjami, w którym każda osoba mogła znaleźć coś dla siebie.

Za każdy przejechany przez uczestników sztafety kilometr firma Hochland Polska przekaże 1 zł na szlachetny cel (Hochland Polska)

Firma Hochland Polska zaprosiła do degustacji przekąsek na bazie serów, a także na tradycyjną grochówkę. Ustanowiono rekord w pieczeniu tostów, których przygotowano ponad 1700 sztuk, zapiekanych z serem wędzonym gouda i ketchupem w kształcie serduszka.

Degustacja przekąsek Hochland

Bardzo pozytywnie została odebrana przez publiczność nowość – Almette Serek Wiejski, podawany jako słodka przekąska z konfiturą wiśniową lub jagodową. Medaliony z grilla znalazły wielu amatorów. Bardzo chwalono sałatki, podawane w miseczkach: świeże liście sałat z pomidorkami koktajlowymi, ogórkami, oliwkami, sosem winegret oraz serem typu feta.

Podczas Święta Chleba i Sera Hochland zapraszał uczetników na degustację (Hochland Polska)

Dla osób, które miały ochotę na coś małego na ząb, przygotowano przekąski Almette w wersji mini – ze świeżymi borówkami, musem truskawkowym oraz pełnoziarnistymi chrupiącymi kuleczkami.

Hochland edukuje i doradza

Stoisko EKO Hochland z edukacyjnymi zajęciami dla rodzin wraz z promocją ekologicznych postaw było na tegorocznym Święcie Chleba i Sera w Kaźmierzu strzałem w dziesiątkę i cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Dzieci rozwijały swoje talenty plastyczne i mogły dowiedzieć się wiele ciekawostek o pracowitych pszczołach. Można było posmakować rozmaitych rodzajów miodu, a przy okazji własnoręcznie wykonać papierową pszczółkę.

Na wydarzeniu obecne były dwa stoiska Hochland Polska. Na tym zatytułowałyn "Tu jest pysznie!" firma oferowała doradztwo zawodowe (Hochland Polska)

Na stoisku Hochland TU JEST PYSZNIE! można było skorzystać z szansy na rozwinięcie swojej kariery. Przedstawiciele firmy Hochland czekali z pysznymi cukierkami – krówkami, oferując doradztwo zawodowe oraz możliwość aplikowania na wybrane stanowiska w firmie. Wieczorem z kolei mieszkańcy i mieszkanki mieli niepowtarzalną okazję lotu balonem Almette. Czas spędzany w plenerze umilała piękna muzyka.

To był pyszny dzień z serami Hochland w roli głównej, wypełniony wieloma atrakcjami od samego rana do zmroku, pełen emocji, z fantastyczną pogodą i rekordową liczbą uczestników, piękne zakończenie wakacji, z przytupem!

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Foto: Hochland Polska