Jak otworzyć sklep Żabka? Sieć rozpoczyna bezpłatny cykl webinarów

Jak otworzyć sklep Żabka? Sieć rozpoczyna bezpłatny cykl webinarów

Żabka zrzesza już ponad 7 tys. franczyzobiorców i zdecydowanie na tym nie poprzestaje. Sieć rusza właśnie z cyklem webinarów dla osób zainteresowanych franczyzą, które chcą dowiedzieć się więcej o współpracy.

Założeniem cyklu webinarów jest przybliżenie przez przedstawicieli sieci, jak i samych franczyzobiorców, szczegółów współpracy z Żabką. Celem jest także omówienie korzyści prowadzenia własnego biznesu pod znanym szyldem, ale i codziennych wyzwań indywidualnego przedsiębiorcy działającego w branży retail.

Jak otworzyć Żabkę? Na czym zarabia franczyzobiorca? Żabka wyjaśnia

Na serię Biznes z Żabką – przekonaj się jakie to proste!  składać się będą cztery spotkania online. Każdy webinar będzie poświęcony innemu zagadnieniu związanemu z prowadzeniem biznesu pod zielonym szyldem. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 7 września br. na godz. 11:00, a trzy pozostałe odbędą się w kolejne środy tego miesiąca.

Każdy odcinek cyklu dotyczyć będzie określonej tematyki związanej z rozpoczęciem franczyzy z Żabką:

  • I Moje spotkanie z franczyzą – czyli jak zacząć współpracę z Żabką

Podczas webinaru zaprezentowane zostaną sylwetki franczyzobiorców prowadzących swoje sklepy. Opowiedzą oni o początkach współpracy, co ich przekonało do oferty sieci oraz o tym, jak odnaleźli się w roli przedsiębiorcy.

  • II Szkolenie i wdrożenie krok po kroku

To webinar dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia do sieci, jak Żabka przygotowuje do roli franczyzobiorcy, omówiony zostanie zakres i tematyka szkoleń oraz jak wygląda przygotowanie sklepu do otwarcia.

  • III Dzień z życia franczyzobiorcy – o wyzwaniach i wsparciu sieci

Osoby zainteresowane franczyzą zapoznają się z wyzwaniami dnia codziennego. Dowiedzą się, na jakie wsparcie ze strony sieci mogą liczyć, a także z jakich narzędzi i nowoczesnych rozwiązań ułatwiających zarządzane sklepem mogą codziennie korzystać.

  • IV O finansach we franczyzie

Ostatni webinar będzie poświęconym finansom – na czym zarabia franczyzobiorca, jak dbać o poszczególne obszary, jakie są koszty prowadzenia działalności, jakie wydatki musi ponieść franczyzobiorca, a jakie leżą stronie sieci.  Ponadto uczestnicy poznają różne formaty sklepów, dowiedzą się ilu pracowników muszą zatrudniać by biznes dobrze funkcjonował oraz usłyszą o dodatkowym zabezpieczeniu finansowym jakim jest polisa na biznes.

Gdzie odbędą się webinary Żabki?

Webinary będą prowadzone w formie online za pośrednictwem platformy Get Response i odbędą się w cyklu cotygodniowym w okresie 7-29 września br., o godz. 11:00. Szczegóły oraz zapisy znajdują się na stronie  https://franczyza.webinary.zabka.pl/landing/cyklwebinarowzzabka lub www.zabka.pl/franczyza.


Foto: wiadomoscispozywcze.pl

Reklama