Żabka sprzedaje średnio 3 hot-dogi na sekundę. Sieć wprowadza Happy Hours

Żabka sprzedaje średnio 3&nbsphot-dogi na sekundę. Sieć wprowadza Happy Hours

Hot-dogi są przekąską, która cieszy się szczególną popularnością wśród klientów sklepów Żabka. Od początku 2022 roku sieć zaserwowała ich już blisko 46 milionów. Z tego powodu Żabka wprowadza specjalną promocję na kultowego hot-dogi.

3 hot-dogi na sekundę!

Hot-dog z Żabki to jedna z przekąsek, po którą klienci Żabki od lat powracają najczęściej. Statystycznie w 2022 roku Żabka sprzedaje średnio 3 hot-dogi na sekundę! Hot-dog to przekąska, która kupowana jest najczęściej w godzinach lunchowych.

Wychodząc naprzeciw upodobaniom swoich klientów, od 1 do 6 września, w godzinach 12:00-15:00 każdy klient ma możliwość zakupu hot-doga ze swoim ulubionym sosem w niższej, promocyjnej cenie!

Promocja na hot-dogi w Żabce

Hot-dogi stały się synonimem ciepłej przekąski z Żabki. Ze względu na smak, możliwość wyboru kiełbaski (w tym także w wersji bez mięsa), bogaty wybór sosów oraz szeroką dostępność w całej Polsce, cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów sieci. Dlatego od początku roku Żabka zaserwowała ich już prawie 46 milionów. W dniach 1-6.09 w sklepach sieci Żabka hot-doga będzie można kupić w promocyjnej cenie – za jedyne 3 zł.

W aktualnej ofercie Happy Hours znajdą się również popularne energetyki Monster – w ofercie 1+1 gratis, w cenie 3,49 zł. Promocja nie obowiązuje w autonomicznych sklepach Żabka Nano oraz sklepach sezonowych.

Hot-dogi w NanoŻabce

Żabka przypomina, że w jednej z autonomicznych placówek pod szyldem Żabka Nano, w Warszawie klienci mogą zamówić i zjeść hot-doga przygotowanego przez pierwszego w świecie innowacyjnego robota o imieniu Robbie, stworzonego specjalnie dla Żabki. Urządzenie radzi sobie świetnie – zwłaszcza, że cały czas działa w fazie testów. Od początku swojej działalności Robbie przygotował dla klientów warszawskiej Żabki Nano tysiące hot-dogów.  


Foto: mat. prasowe

Reklama