KitKat rozpoczyna współpracę z Prime Video. Marki będą wspólnie promować nowy serial

KitKat rozpoczyna współpracę z Prime Video. Marki będą wspólnie promować nowy serial
Pierścienie Władzy KitKat Pierścienie Władzy KitKat KitKat rozpoczyna współpracę z Prime Video. Marki będą wspólnie promować nowy serial

Należąca do Nestlé marka KitKat rozpoczyna współpracę z Prime Video, platformą oferującą treści na życzenie. W ramach wspólnych działań marki będą promować nowy serial pt. "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". 

KitKat i Prime Video we wspólnej kampanii

W ramach współpracy producenta kultowych batonów KitKat i platformy oferującej treści na życzenie Prime Video już wkrótce widzowie na całym świecie będą mieli szansę na wyjątkową przerwę z KitKat i serialem "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy".

Jak w każdej przygodzie, czeka na nich wiele atrakcji, w tym możliwość nabycia batonów KitKat i Lion w specjalnych wersjach – z postaciami serialu: Galadrielą, Arondirem, Nori Brandyfoot i księciem Durinem IV na opakowaniach.

Limitowana edycja opakowań KitKat (mat. prasowe)

Co więcej, każde opakowanie promocyjne zawiera w środku kod, który daje szanse na wygranie kart przedpłaconych o wartości 100 zł do wydania na Amazon.pl.

Limitowana edycja opakowań KitKat (mat. prasowe)

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" na ekranie

Serial “Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” po raz pierwszy przenosi na ekran heroiczne legendy z czasów Drugiej Ery historii Śródziemia.

Akcja tego epickiego dramatu rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z książek J.R.R. Tolkiena "Hobbit" oraz "Władca Pierścieni" i zabiera widzów do epoki, w której wykuwają się wielkie potęgi, królestwa wznoszą się do chwały i popadają w ruinę, bohaterowie poddawani są wymagającym próbom, a jeden z najczarniejszych charakterów, jaki kiedykolwiek wyszedł spod pióra Tolkiena grozi, że okryje cały świat ciemnością. Serial rozpoczyna się w czasach pokoju, ale w Śródziemiu wkrótce ponownie pojawi się zło.  

Serial jest produkowany przez producentów wykonawczych Johna D. Payne’a i Patricka McKay’a, do których dołączyli Lindsey Weber, Callum Greene, J.A. Bayona, Belén Atienza, Justin Doble, Jason Cahill, Gennifer Hutchison, Bruce Richmond i Sharon Tal Yguado oraz producenci Ron Ames i Christopher Newman. Wayne Che Yip jest producentem współwykonawczym i reżyserem – wraz z J. A. Bayoną i Charlotte Brändström.


Foto: @KitKatPl(youtube.com)

Reklama