Intermarché współpracuje z marką MasterChef. Pojawi się unikalna promocja

Intermarché współpracuje z&nbspmarką MasterChef. Pojawi się unikalna promocja

Sieć sklepów Intermarché we współpracy z marką MasterChef w nadchodzącym miesiącu organizuje unikalną akcję promocyjną. W ten sposób należący do Grupy Muszkieterów szyld rozpoczyna obchody 25-lecia działalności w Polsce.

W ramach współpracy z marką MasterChef Grupa Muszkieterów da klientom możliwość zdobycia noży z wszechstronnej kolekcji MasterChef Performance. To pierwsza tego typu współpraca, dzięki której w Intermarché będzie można zdobyć produkty niedostępne w żadnym innym supermarkecie w Polsce.

Intermarché we współpracy z MasterChef

Każdy nóż, który będzie można zdobyć w ramach akcji promocyjnej został indywidualnie zaprojektowany pod kątem określonej funkcji i łączy w sobie najlepsze cechy różnych stylów, dzięki czemu gotowanie staje się prostsze i sprawia, że każdy może poczuć się w swojej kuchni jak profesjonalista.

Start kampanii pokrywa się z rozpoczęciem 11. edycji programu telewizyjnego, w którym kucharze-amatorzy rozpoczną walkę o tytuł Mistrza Kuchni.

Nasz szyld celebruje właśnie wyjątkową rocznicę 25-lecia obecności w Polsce. Poprzez akcję promocyjną z MasterChefem, będącą jedną z wielu planowanych z tej okazji niespodzianek, chcemy podziękować naszym klientom za ich lojalność i regularne zakupy w sklepach naszej sieci. Ich zadowolenie jest dla nas priorytetem i wierzymy, że docenią tę specjalną promocję, rozpoczynającą kolejne, udane ćwierćwiecze.

Tomasz Waligórski, dyrektor generalny Intermarché

Co zrobić, aby zgarnąć noże w promocji Intermarché i MasterChef?

Od 8 września za każde wydane 50 zł sieć Intermarché będzie rozdawać specjalne  znaczki, które będzie można wymienić na nagrody. Zainteresowani kampanią klienci otrzymają kolekcjonerskie karty, które pomogą w zbieraniu naklejek.

Wybór noża z profesjonalnej kolekcji zależy od liczby zebranych naklejek, a już 25 znaczków, po dopłacie symbolicznej złotówki, umożliwi odebranie pierwszej nagrody. Akcja potrwa aż 15 tygodni, dlatego klienci Intermarché mają duże szanse na zgromadzenie zestawu produktów.


Foto: mat. prasowe