Dolina Dobra rewolucjonizuje rynek parówek. W sprzedaży pojawiła się nowość

Dolina Dobra rewolucjonizuje rynek parówek. W sprzedaży pojawiła się nowość

Dolina Dobra wprowadza do swojego portfolio nowość, która ma zrewolucjonizować kategorię parówek. Mowa o parówkach Dobre, które powstały w 100% z polskiego mięsa.

Producent mięsa z Przechlewa rozszerza swoje portfolio i wprowadza parówki Dobre. Produkt składa się w 72% z mięsa wieprzowego, co jest standardem wśród liderów tej kategorii. Natomiast tym, co czyni parówki Doliny Dobrej lepszymi, jest to że w całości jest to polskie mięso wieprzowe najwyższej jakości.

Parówki Dobre od Doliny Dobra w 100% z polskiego mięsa

Dolina Dobra powstała z chęci podkreślenia tego, co dla konsumentów jest ważne: pochodzenia z Przechlewa na Pomorzu oraz jakości i smaku produktów. Jednocześnie jest ona odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy chętnie sięgają po polskie produkty i wspierają krajowych producentów. Dolina Dobra może pochwalić się tylko polską hodowlą, dzięki czemu kupując produkty z portfolio marki mamy pewność, że wybraliśmy w 100% polskie mięso.

Dolina Dobra nie idzie na kompromisy, jeśli chodzi o jakość i smak produktów, co zaznacza Artur Węgłowski, dyrektor handlowy Goodvalley, producenta marki Dolina Dobra. "(...) przygotowaliśmy produkt o czystym składzie i wyjątkowym smaku" – dodaje.

Po przeprowadzeniu badania produktu typu "blind test" wśród grupy kilkudziesięciu zewnętrznych testerów, wiemy, że konsumenci zdecydowanie wybierali nasz produkt i podkreślali właśnie smak, jako jego wyróżnik. 

Artur Węgłowski, dyrektor handlowy Goodvalley, producenta marki Dolina Dobra

Jak zaznacza Artur Węgłowski, "jako Dolina Dobra także gwarantujemy naturalny skład, dzięki czemu jesteśmy pewni, że Parówki Dobre zrewolucjonizują rynek w tej kategorii produktów". 

Parówki pozbawione bez konserwantów i glutenu

Produkt składa się w 72% z mięsa wieprzowego co jest standardem wśród liderów tej kategorii. Natomiast co czyni parówki Doliny Dobrej lepszymi, to że w całości jest to polskie mięso wieprzowe najwyższej jakości.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów dostępnych w podobnej cenie, Parówki Dobre charakteryzuje naturalny skład: bez konserwantów oraz glutenu. Produkt zawiera tylko naturalne dodatki oraz przyprawy.

Parówki Dobre to nowość w ofercie marki Dolina Dobra.
Foto: Dolina Dobra (mat. prasowe)

Parówki Dobre pakowane są w bezpieczne opakowania typu vacuum, co pozwoliło na zoptymalizowanie kosztów produktu, czyniąc go dodatkowo konkurencyjnym cenowo w swojej kategorii, w stosunku do produktów konkurencji.

Ile kosztują Parówki Dobre od Doliny Dobra?

Parówki Dobre są obecne lub za chwilę będą we wszystkich najlepszych sieciach handlowych i mniejszych sklepach tradycyjnych. Z premierą produktu związane jest duże wsparcie marketingowe oraz promocje i samplingi. Sugerowana cena detaliczna Parówek Dobrych wynosi 4,99 zł za opakowanie.


Foto: Dolina Dobra (mat. prasowe)

Reklama