Gang Bystrzaków w Biedronce. Dyskonter powraca z popularną akcją lojalnościową

Gang Bystrzaków w&nbspBiedronce. Dyskonter powraca z popularną akcją lojalnościową

Gang Bystrzaków ma dać klientom Biedronki możliwość do oszczędzania. Nowa odsłona popularnych maskotek właśnie pojawiła się w sklepach.

Wśród maskotek z Gangu Bystrzaków pojawiło się trzech bohaterów – Świnka Skarbonita, Jabłko Newton i Pies Dżi-Pi-Es. To element cieszącej się olbrzymią popularnością akcji lojalnościowej Biedronki. Jak zdobyć naklejki?

Gang Bystrzaków w Biedronce. Jakie maskotki można zgarnąć w ramach akcji?

Tym razem jest ich troje – informuje Biedronka. W skład Gangu Bystrzaków wchodzi Świnka Skarbonita, która pilnuje finansów gangu i podpowiada, jak znajdować produkty w korzystnych cenach, a jej supermocą jest "cena", Jabłko Newton, który ma sprytny plan na wszystko i stawia na "jakość" oraz Pies Dżi-Pi-Es symbolizujący "bliskość", rekomendujący robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd. Cała trójka łączy siły w walce z inflacją i zachęca do oszczędzania.

Nowa akcja lojalnościowa Biedronki ma mieć zupełnie inny charakter od tych poprzednich. "Inflacja wymusza na nas wszystkich uważniejsze zarządzanie swoim portfelem. Biedronka będąc blisko swoich klientów, postanowiła z pomocą uwielbianego gangu edukować, jednocześnie oferując możliwość realnych oszczędności w trakcie codziennych zakupów i nagradzania za dokonywanie korzystnych wyborów" – wyjaśnia Aleksandra Surdyk-Kaptur, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Wirtualny Portfel i Tygodniowe Misje Oszczędzania w Biedronce

W ramach akcji "Gang Bystrzaków" oszczędzać można na dwa sposoby. W pierwszym poprzez skorzystanie ze specjalnych ofert w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub w drugim – odkładając część wydanych pieniędzy w ramach Wirtualnego Portfela.

Tygodniowe Misje Oszczędzania w Biedronce

Tygodniowe Misje Oszczędzania pozwalają na natychmiastowe oszczędności w trakcie zakupów konkretnych produktów biorących udział w akcji w danym tygodniu. Pierwsza misja otwierająca kampanię w tygodniu od 29 sierpnia startuje pod hasłem: "Kupuj w cenach niższych niż w zeszłym roku". Dzięki niej klienci będą mogli kupić wybrane produkty w cenach niższych niż najniższa regularna cena danego produktu w 2021 roku.

Jednocześnie przez cały czas trwania akcji oszczędności można gromadzić w "Wirtualnym portfelu". Co tydzień za zakupy wybranych produktów z kartą Moja Biedronka przyznawany jest rabat kwotowy, który automatycznie zapisuje się w Wirtualnym Portfelu klienta.

Naklejki na Gang Bystrzaków. Jak zdobyć i do kiedy naklejki w biedronce?

W ramach tegorocznej akcji za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę – te można zbierać do 19 listopada.

Tradycyjnie akcji lojalnościowej towarzyszy książka –   autorstwa Pauliny Płatkowskiej, pt. „Gang Bystrzaków. Oszczędzanie to nasza misja”. Jej bohaterami są członkowie gangu, którym życie i zabawy próbuje utrudniać zielony, niesympatyczny stwór – Paskudna Inflacja. Dzięki swojej koleżance Biedronce Bystrzakom udaje się znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Na podstawie prostych opowieści dotyczących życia codziennego dzieci uczą się tego, że warto oszczędzać. Książkę można zdobyć już po uzbieraniu 15 naklejek.

Ile naklejek trzeba zebrać, aby dostać maskotkę z Gangu Bystrzaków?

Naklejki umożliwiają odbiór za darmo maskotki jednego z członków Gangu Bystrzaków. Aby odebrać Bystrzaka, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. To jedyny sposób, aby stać się właścicielem maskotki, ponieważ w tym roku nie będą one dostępne w sprzedaży.

Tradycyjnie akcji lojalnościowej towarzyszy książka – autorstwa Pauliny Płatkowskiej, pt. "Gang Bystrzaków. Oszczędzanie to nasza misja". Jej bohaterami są członkowie gangu, którym życie i zabawy próbuje utrudniać zielony, niesympatyczny stwór – Paskudna Inflacja. Dzięki swojej koleżance Biedronce Bystrzakom udaje się znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Na podstawie prostych opowieści dotyczących życia codziennego dzieci uczą się tego, że warto oszczędzać. Książkę można zdobyć już po uzbieraniu 15 naklejek.

Do kiedy można odebrać maskotki w Biedronce?

Odbiór Bystrzaków i książki będzie możliwy od 26.09.2022 do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.


Foto: Biedronka (mat. prasowe)

Reklama