Anna i Robert Lewandowscy w najnowszej akcji Lidla. Wystartuje 5 września

Anna i Robert Lewandowscy w&nbspnajnowszej akcji Lidla. Wystartuje 5&nbspwrześnia

Sieć ​Lidl Polska zapowiada ogólnopolską akcję. Dyskonter do udziału w kampanii zaprosił Roberta Lewandowskiego oraz Annę Lewandowską.

Lewandowscy w wyjątkowej akcji Lidla

"Już 5 września rozpocznie się coś wyjątkowego! Lidl Polska wystartuje z ogólnopolską akcją, która pomoże najmłodszym rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania" – przekazał w komunikacie Lidl Polska.

Jak zdradza dyskonter, twarzami kampanii zostanie małżeństwo para sportowców, której nie trzeba nikomu przestawiać. Mowa o gwieździe piłki nożnej – Robercie Lewandowskim oraz medalistki Mistrzostw Świata i Europy w karate – Annie Lewandowskiej.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pojawią się we wrześniowej kampanii Lidl Polska (Foto: mat. prasowe)

Kampania owiana tajemnicą

Kampania ma rozpocząć się na chwilę po rozpoczęciu roku szkolnego. Ma pomóc najmłodszym rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Co to oznacza? Dyskonter nie zdradza na ten moment wielu szczegółów. Jak informuje, szczegóły akcji zostana ogłoszone "niebawem".

Dyskonter pokazał już spot reklamowy, który pojawi się w ramach kampanii. Robert Lewandowski przyjął w nim rolę ucznia wzywanego do tablicy szkolnej. Po dwóch dniach od publikacji, materiał na Youtube obejrzano już ponad ćwierć miliona razy.


Foto: mat. prasowe

Reklama